F.c Body Care Ter Ve Ayak Kokusu Için Krem, Ayak Kokusuna Karşı Etkili Krem, Ayak Kokusunu Giderici Krem

261447″> TER KOKUSU İÇİN ÇÖZÜM NEDİR?
Bugüne kadar uygulanan klasik yöntem kozmetik deodorantlar kullanarak ter kokusunu baskılamak ve kullanılan ürünün kokusunu ön plana çıkarmaktı. Ancak artık F.C. Bodycare var tek kullanımda 30 gün etkili koltuk altı kremi.

TER KOKUSU İÇİN NEDEN F.C BODYCARE?
Çünkü F.C. Footcare gözenekleri tıkamıyor terlemeyi engellemiyor. Tam tersine gözenekleri açarak terlemeyi kolaylaştırıyor. Bunun sonucunda da vücudun normal florası güçlenerek koku yapan bakterileri yok ediyor.

F.C. BODYCARE NE KADAR AĞIRLIKTA SATILIR?
F.C. Bodycare 5 Gramlık tüpünde 5 kullanımlık olarak satılmaktadır.

F.C BODYCARE TER KOKUSU KREMİ KULLANIM ŞEKLİ
Koltuk altında gerekli temizlik yapıldıktan sonra temizlenen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür. Kullanımdan sonra kısa bir müddet kremin sürüldüğü bölgeye herhangi bir madde sürülmemelidir. Bu işlemden sonra koltuk altı kokuları 30 gün boyunca son bulacaktır.

F.c Body Care Ter Ve Ayak Kokusu Için Krem, Ayak Kokusuna Karşı Etkili Krem, Ayak Kokusunu Giderici Krem Kategoriler: Manikür F.c Body Care Ter Ve Ayak Kokusu Için Krem, Ayak Kokusuna Karşı Etkili Krem, Ayak Kokusunu Giderici Krem

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home