Flormar’ın ince uçlu ojesi Nail Art, tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştürecek oje, oje markaları

192083″>

Flormar`ın ince uçlu ojesi Nail Art ile tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştüreceksiniz.

Her kadın, güzel ve bakımlı tırnaklara sahip olmak ister. Flormar, kadınların arzularını gerçeğe dönüştürüyor. Tırnaklarınızın daha dikkat trendy ve bakımlı gözükmesini sağlayan Flormar Nail Art Oje ile oje sürme sanatının piri olacaksınız.

Flormar Nail Art, ince fırçası ve canlı renkleriyle tırnaklarınızın üzerinde istediğiniz çizgi ve şekilleri oluşturmanızı sağlıyor. Benzersiz yapısı ile Flormar Nail Art kadınların gözde ürünü olacak. Fırça yapısı ile de evinizde french manikür yapma olanağı sunan Nail Art’ın birbirinden farklı pembeden, yeşile, sarıdan, beyaza kadar 12 farklı renk seçeneği bulunuyor.
Flormar Nail Art’ı nasıl mı uygulayacaksınız? Uygulama öncesi bir kat baz uygulamak ojeyi daha güzel gösterecektir. (Flormar 301, True Color 07 ya da Supershine 01) Üzerine seçtiğiniz Nail Art’ı uygulayın. Nail Art’ın kurumasını bekleyin ve deseni uzun süre koruması için üstüne Quick Dry Extra Shine kullanabilirsiniz.

Flormar’ın ince uçlu ojesi Nail Art, tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştürecek oje, oje markaları Kategoriler: Tırnak Cilaları ve Ojeler Flormar’ın ince uçlu ojesi Nail Art, tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştürecek oje, oje markaları

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home