Fresh’n Soft Premium ile cildinizi temizlerken tazeleyin

 

Normal ve Karma Ciltler

Cilt tipine özel olarak geliştirilen makyaj temizleme mendilleri E vitamini ile cildin pürüzsüz, esnek ve ipeksi bir yapıya kavuşmasına imkan veriyor, F vitamini ile kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor ve A vitaminiyle de yorgun cilt hücrelerini harekete geçirerek, cildin dayanıklılığını artırıyor.

*Alkol ve boya maddesi içermez.
*Dermatolojik ve Mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.
*25 adet mendil içeren paketiyle makyaj temizliğinde pratik çözüm..

Normal ve Karma Ciltler İçin Papatyadan Gelen Güzellik…

Fresh’n Soft papatya’nın sağlık ve güzelliğe olan etkisini makyaj temizleme mendili ile birleştirdi. Fresh’n Soft’un normal ve karma ciltler için özel olarak geiştirdiğimakyaj temizleme mendili; cildi temizlerken cilde taze, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

İçeriğindeki papatya özü sayesinde cildi yumuşatarak rahatlatıyor. Papatya özünün yanı sıra zeytinyağı özleri ile cildin doğal nem dengesini sağlarken, cildin esnekliğinin korunmasına yardımcı oluyor.

Kuru ve Hassas Ciltler

Kuru ve Hassas Ciltler İçin Aloe Vera Yumuşaklığı…

Fresh’n Soft’un kuru ve hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği makyaj temizleme mendili ise, cildi temizlerken bu cilt yapısının özel ihtiyaçlarına cevap veriyor.

İçeriğindeki jojoba yağı cildi besliyor ve nemlendiriyor, aloe vera özü sayesinde derinin yenilenmesini desteklerken, cildin hassasiyetinin giderilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda cilde cilde taze, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor ve cildi sıkılaştırıyor.

Fresh’n Soft Premium ile cildinizi temizlerken tazeleyin Kategoriler: Genel Fresh’n Soft Premium ile cildinizi temizlerken tazeleyin  Etiketler: , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home