güneş olmadan bir bronzluk için maskeler, Güneşsiz Broonz Bir Ten İçin Maske Tarifleri, Özel Bronzlaştırıcı Maskeler, Boronz Bir Cild İçin,

311698″>

güneş yanığı ya da güneş olmadan bir bronzluk için maskeler.

bugün güneş tehlikeleri üzerine sadece tembel, aşırı güneşe maruz kalma, bilim adamları inandığı gibi, sağlığınıza zarar verebilir ki konuşamıyorum. istismar ve solaryum ek olarak, bilim adamları o kadar çok kadın bronzluk elde etmek gibi popüler ve doğal yollardan vazgeçmek zorunda kaldı, önermiyoruz. korkanlar için veya herhangi bir nedenle Kozmetik markaları, çeşitli kendine bronzlaşma kullanmanızı öneririz, güneş ya da solaryum tan olamaz. autosunburn olarak zararlı radyasyon cildinizin açığa birçok avantajı, örneğin, güneş ya da solaryum salonlarında herhangi bir tan yok var. Sadece sadece, çok kendine bronzlaşma bugün, o ek olarak ona güzel bir bronzluk, verecekti cilde özel bir sıvı koyabilirsiniz ve hala nemlendirici ve besleyici, cildinize dikkat çekmek için daha fazla. Ancak autosunburn ve kendi kusurları vardır tüm uygundur. kim, ama güzel bir bronzluk elde etmek istiyorum nedense bronzlaşma yukarıdaki yöntemlerden tüm kullanmaz olanlar için doğal ürünlerle yardımcı ciltte güneş yanığı etkiyi elde etmek için o güneş yanığı için halk ilaçları vardır.

sağlıklı gıdalar ve açgözlü tan kazanmaya yardımcı olacak bunların çeşitli maske tarifleri bol bulunmaktadır.

Havuç.

Havuç – arayışı içinde büyük bir yardımcı cilt güzel bir bronzluk elde etmek. Eğer çok hafif bir cildiniz varsa o zaman cildinizde bir bronzluk oluşturmak ve maske diğer ürünler çalışın havuç maskeleri kullanımı terk etmesi gerektiği, küçük bir nüans yalnızca vardır. havuç aynı koyu cilt maskesi sahipleri çok iyi güneş yanığı uyum etkiyi elde etmek için.

ciltte güneş yanığı etkiyi elde etmek için havuç kullanmak için çeşitli yolları vardır. Havuç rendeleyin ve bir maske olarak yüze uygulanır. Ayrıca, deride taze sıkılmış havuç suyu, havuç suyu ile temizlenir, zeytin yağı ekleyebilirsiniz. havuç suyu Mask sonra su veya tonik tarifi altında siyah çay arası ile kapalı yıkanabilir bir saat, yaklaşık dörtte birini yüz tutmak.

kremsi kadar ince rendelenmiş havuç, şeker bir tutam ve biraz krema ile karıştırılıp: havuç Mask of yüzünde güneş yanığı ve doğal bronzluk korunması etkisi yaratmak için. sıcak su ile yıkayın gerekecek sonra havuç ve krem ​​Bu maske, yarım saat yüz uygulanmalıdır. Bu maske sadece cildinizi güzel bir altın rengi vermek değil, aynı zamanda nemlendirir.

havuç bir başka maske bronzlaşma etkisi cildinizin vermek için: havuç suyu yumurta sarısı ve zeytinyağı bir çay kaşığı ile karıştırılmalıdır. Karışım yüzünde koymak için gereklidir. o siyah çayın en etkili tonik yıkama hangi sonra Havuç maskesi yaklaşık 20 dakika, yüzünde tutulmalıdır.

Ayrıca havuç size krem ​​pişirebilirsiniz. havuç kremi hazırlamak ve güneş yanığı etkisi yaratmak için doğal bir bronzluk vazelin, 10 gram zeytinyağı 20 ml sıcak su banyosu gerektirir korumak için. karışım ısı kaldırmak ve iyice karıştırın iki havuç, suyunu ekleyin ısıtır sonra. Bu nemlendirici ve aynı zamanda oluşturmak ve korumak güneş yanığı etkiyi elde etmek için maske kullanımdan sonra cilde uygulanabilen cildinizde bir bronzluk sağlar krem ​​besleyici. havuç Krem buzdolabında saklanmalıdır.

Ravent.

Ravent, havuç gibi, cildinizin güzel bir bronzluk elde etmenize yardımcı olabilir doğal bir üründür. Bunun için ravent taze köklerinden suyu sıkmak gerekir. ravent kökü Taze meyve suyu, ama böyle sürtünme yağlı cilt olanlar için ideal olacaktır, günde iki kez temiz yüz silinebilir Eğer kuru bir cildiniz varsa, size ravent kökü sap maskeleri yapmalısınız.

Böyle bir maske oluşturmak için ravent ve aynı oranlarda herhangi bir nemlendirici köklerin taze meyve suyu almak için gereklidir: pürüzsüz kadar krem ​​bir çorba kaşığı ravent kökü suyu 1 yemek kaşığı karışım iyice karışık olması gereklidir. Bu maske, başka bir krem ​​gibi, yüzünde uygulayabilir ve yıkayın, bir doku ile krem ​​kalıntıları çıkarmadan.

etkisi bronzlaşma için kuru ciltler için ravent kökü suyu bir maske için başka bir tarifi var. Eğer yumurta sarısı ekşi krema bir çorba kaşığı ile değiştirilebilir istiyorsanız bu maskeyi hazırlamak için, eğer tek bir yumurta sarısı ve ravent kökü suyu iki çorba kaşığı gerekir. Kitle, pürüzsüz bir kıvam elde, daha sonra yüz uygulanabilir dikkatli bir karışımını gerektirir. ardından da su ile yıkanabilir 15 dakika, böyle bir maske tutun.

Çay. Kahve. Kakao.

Çay, kahve ve kakao – tan hatırlatıyor doygun renk ürünler, onlar halk ilaçları deride güneş yanığı etkiyi elde etmek için bir çaba büyük bir yardımcı olabilir. amacıyla doğal olmalıdır güneş çay, kahve ve kakaonun etkiyi unutmayın.

Siyah çay, cildinize güneş yanığı etkisi oluşturmanıza yardımcı olur ve kızarma adresinin tan korumak. güçlü demlenmiş siyah çay yıkama Sabah sadece deride güneş yanığı etki oluşturmak ve korumak değil, aynı zamanda cildinizi nemlendirmek yardımcı olur. Çay demlendi olabilir ve dondurucuda dondurmadan. Sabah buz küpleri ile yüz silme sadece deri tabaklama etkisi vermeyen bir tazelik ve esneklik cilt verir, büyük bir tonik olacak.

O da maske yıkayarak böylece, sen güneş yanığı etkisi için maske yıkayabilirsiniz çay tonik, kullanılması tavsiye edilir, sadece cilt üzerinde tan güncelleme gerekecek. ciltte güneş yanığı etkisi için tonik çay tarifi: Siyah çay, üç çay kaşığı kaynar su 0,5 L demlemek için gereklidir, çay ardından da güneş yanığı etkisi için maske kaldırılması için bir tonik olarak kullanılabilir biraz demlemek, yaklaşık 20 dakika, vermek gereklidir.

Kahve ve kakao (kahve çekirdekleri ve doğal kakao tozu) da iyi maskeleri güneş yanığı etkisi yaratmak için bir madde olarak uygundur. Demlenmiş kahve veya sabah yıkama gibi sıcak çikolata ve demlenmiş kahve veya kakao sabah kahve veya kakao yüzü dondurucu ve ovmak buz donmuş olabilir.

Kahve ve kakao yüz ve bir maske uygulanabilir: kahve veya kakao, dikkatlice karıştırın biraz su ekleyin, kalın olmalı, güneşin ardından bir maske yüze uygulanabilir. kahve ve kakao Maske yaklaşık 10 dakika hiçbir kişi olmalıdır. Kuru cilt için biz bitkisel ya da zeytinyağı ilavesiyle, ama aynı maske öneririz. Bu maskenin yanı sıra, yüzünü tan yapmanıza yardımcı olmaz epidermisin üst tabakası cilt temizlemek için.

Papatya ve arkaya.

da görev vazgeçilmez yardımcıları haline gelebilir papatya ve dönüşler İnfüzyonlar cildinizi güzel bir bronzluk elde etmek. Infüzyon hazırlanması oldukça basittir: papatya veya arkaya 8 yemek kaşığı ve biz onları birlikte alabilir, sen ve 1 adet haşlanmış litre su doldurmak için ihtiyaç duyacağınız sıkıca 2 saat, itme kapalı. Süzülür ve sabah cilt temizlemek için kullanılan özü sonuçlanır.

Doğru beslenme tan korumak için.

deri tabaklama efekti vermek için maske etkisini artırmak için, kırmızı veya turuncu gıdalar yemelisiniz. Örneğin, havuç, domates, kabak, kayısı ve diğer ürünler olabilir.

güneş olmadan bir bronzluk için maskeler, Güneşsiz Broonz Bir Ten İçin Maske Tarifleri, Özel Bronzlaştırıcı Maskeler, Boronz Bir Cild İçin, Kategoriler: Güneş Yanıklarının Çözümleri güneş olmadan bir bronzluk için maskeler, Güneşsiz Broonz Bir Ten İçin Maske Tarifleri, Özel Bronzlaştırıcı Maskeler, Boronz Bir Cild İçin,  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home