Güzel Dudaklar İçin Makyaj Uygulaması, Dolgun dudaklar, dudak bakımı, dudak bakımındaki en önemli unsur, dudak çatlaklarına karşı koruyan dudak kremleri, Dudakdaki Çatlaklardan Korunma, Dudakdaki Çatl

370972″> Makyaj Yapma Teknikleri ve Güzel Dudaklar İçin Makyaj Uygulaması
Rujunuza Kalıcılık:
Rujunuzu sürmeden önce dudaklarınıza biraz fondöten sürüp pudralayın. Bir kat ruj sürün, fazlasını almak için iki dudağınızın arasına bir kağıt mendil koyup dudaklarınızı bastırarak kapatın, 2.katı uygulayın.

Dudakdaki Çatlaklardan Korunma:
Dudak bakımında en önemli unsur ise dudakları çatlaklara karşı koruyan dudak kremi kullanmaktır. Makyaj yaparken dudaklar çatlak olmamamalıdır.Kış aylarında dudaklarınızı çatlaklara karşı koruyan rujlardan kullanmalısınız.
Makyaj ve Ruj:
Makyajın ortaya çıkmasını sağlayan rujların seçimi de makyajınızın rengine göre önemlidir. Rujunuzun dudaklarınızda uzun süreli kalmasını istiyorsanız kolay çıkmayan rujlardan yani ever-lasting rujlardan kullanabilirsiniz veya dudaklarınızda kuruma problemi yoksa ruj sürmeden önce biraz pudra kullanabilirsiniz.
Parlak Dudaklar:
Pek kalıcı olmayan dudak parlatıcılarının yerine, dudaklarınıza vazelin sürün. Hem parlaklık daha kalıcı olacak, hem de dudaklarınız yazın güneşinden, kışın da soğuğundan korunmuş olacak.

Güzel Dudaklar İçin Makyaj Uygulaması, Dolgun dudaklar, dudak bakımı, dudak bakımındaki en önemli unsur, dudak çatlaklarına karşı koruyan dudak kremleri, Dudakdaki Çatlaklardan Korunma, Dudakdaki Çatl Kategoriler: Dudak Maskeleri Güzel Dudaklar İçin Makyaj Uygulaması, Dolgun dudaklar, dudak bakımı, dudak bakımındaki en önemli unsur, dudak çatlaklarına karşı koruyan dudak kremleri, Dudakdaki Çatlaklardan Korunma, Dudakdaki Çatl

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home