Hızlı ve kalıcı bronzluk, Teninizde uzunca süre kalacak, benzersiz bir bronz rengi nasıl elde edeceğinizin ipuçları bu yazıda

382095″>
Dünyada güneş yanığı hayranlarının tek isteği var: Elde edilen bronzluğu kalıcı hale getirmek! Fakat yapılan banyolar, keselenme işlemi ve günlük duştan sonra çikolata görünümlü cilt, kısa sürede eski rengine dönmekte gecikmiyor. Ama doğada bunun da sırrı var: Bazı bitkisel yağlarla tatilde koyulaşan ten rengini aylarca korumak mümkün.


Havuç, kayısı ve fındık gibi özel bir sürü yağ, egzotik bronzluk için son derece faydalı bir doğal araç.


Ceviz yağı, susam yağı, kakao yağı, badem yağı teni daha da koyulaştırmaya yardımcı oluyor ve hızlı derin bir bronzluğu etkinleştiriyor.


Yanık tenin rengini geliştirmeye yarayan ve altın kahverengi cilt sağlayan bitkisel araçlar, ciltteki nem kaybını da telafi ediyor.


Aylarca süren derin ve koyu kahverengi rengi sağlayan bitki yağları karışımının ayrı ayrı özellikleri bulunuyor.


Örneğin bu komplekste yer alan ceviz yağı cildi besliyor, yumuşatıyor ve yeniliyor.


Kayısı yağı güzelliği ve gücü muhafaza ederek, cilt esnekliğini sağlıyor, güneşe bağlı yaşlanmayı önlüyor. Yazın sürekli olarak güneşin yaşlandırıcı etkisinden endişe edenler için ideal bir çözüm.


Koyu teni geliştirmek için etkili eylem sağlayan bitkisel özler aynı zamanda egzotik bir kokuya sahip.


Güzel bir bronzluk sağlayarak vücudu cazip hale getiren bu yağlar, uygulandığı anda cilt tarafından emiliyor.


Bitkisel bronzlaştırıcı karışımı denize gittiğiniz ilk gün değil, birkaç gün (4 veya 5 gün) sonra uygulamalısınız.


İlk birkaç gün deniz kıyısında güneşlendikten sonra kullanıma geçin.


Denizdeki 4. gününüzde, akşamüzerleri saat 17.00 sıralarında bitkisel bronzlaşma yağını kullanın. Bu yolla kalıcı bronzluğu elde edersiniz.


Kısa sürede koyu bir tene kavuşmanız için 4 veya 5 gün sürmeniz yeterli.


Kakao yağı sadece nemlendirici etkisiyle, bronzlaşan teni beslemekle kalmıyor, tonlama etkisi olan özü gençlik ve güzelliği destekliyor, cilt esnekliğini sağlıyor ve güneşe bağlı kırışıklıkları önlüyor, yaşlanma sürecini yavaşlatıyor.


Tatilde temiz havayı teneffüs etmek ve denizin hassas kokusuyla güneşlenmek herkesin amacı. Fakat doğanın teni bronzlaştırıcı büyülü etkisini kazanmak için mutlaka denize gitmeniz şart değil!


Güzel, parlak ve sağlıklı koyu tonu teni evinizin balkon veya terasında uygulayarak da elde edebilirsiniz.


Güneşin maksimum enerjisi ile tatili tadını çıkarın. Hayat veren deniz suyu, benzersiz bir bronz renk tatilin armağanı…


Doğanın büyülü etkisi ve vücudu saran sarı bir ışıkla dolaşmak istiyorsanız bitkilerle bronzluğu deneyin.

Hızlı ve kalıcı bronzluk, Teninizde uzunca süre kalacak, benzersiz bir bronz rengi nasıl elde edeceğinizin ipuçları bu yazıda Kategoriler: Güneş Yanıklarının Çözümleri Hızlı ve kalıcı bronzluk, Teninizde uzunca süre kalacak, benzersiz bir bronz rengi nasıl elde edeceğinizin ipuçları bu yazıda

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home