Hollywood yıldızlarının güzellik sırrı

Cildimiz en çok yaz aylarında neme ihtiyaç duysa da; kış aylarında da ciddi bir nem takviyesini ve bakımı ihmal etmemeliyiz. Birçok Hollywood yıldızının da güzellik formülü olarak bilinen “Dermaroller”, hem yazın kuruyan ve lekelenen cildi tedavi ediyor hem de cilde fark edilir bir ışıltı veriyor.

Eraclinic Estetik Merkezi’nde, uzman isimler tarafındn uygulanan cilt yenilemede yeni yöntem “Dermaroller”, kök hücre ekstresi içeren ürünlerin cilt altına 200 kattan daha fazla geçmesine olanak sağlıyor. Dermaroller ile akne izlerinin tedavisi, geniş gözeneklerin sıkılaştırılması, göz altı morluklarının giderilmesi ve saç dökülmesi gibi birçok problemde oldukça başarılı sonuçlar elde edildiğini belirten Eraclinic Estetik Direktörü Ayşe Bocan, yeni tedavi yönteminin bilinen dermokozmetiklerden çok farklı çalıştığını söylüyor.

Üstünde 192 adet mikro iğne bulunan Dermaroller, deri üzerinde mikro kanallar açarak cilde uygulanan preparatların cilt altına 200 kattan fazla geçmesini sağlıyor. Uygulamanın ardından 10 dakika içinde kapanan bu mikro kanallar aynı zamanda cilt altında bir iyileşme mekanizması oluşturarak, vücudun kendi yapıtaşlarının yeniden oluşumunu hızlandırıyor ve cildi sıkılaştırıyor.

Dermaroller, yaşlılık etkilerinden kırışıklıkların azalmasına, vücuttaki selülitlerin yok edilmesinden çatlakların azaltılmasın kadar birçok soruna cerrahi bir müdahale olmadan çözüm sunuyor.

Siz de yıldızlar gibi ışıldamak ve dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız Dermaroller tedavisinden yararlanın…

www.eraclinic.com.tr

Hollywood yıldızlarının güzellik sırrı Kategoriler: Genel Hollywood yıldızlarının güzellik sırrı  Etiketler: , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home