İclal Aydın Saç Modelleri

14 Eylül 1971 Nevşehir doğumlu oyuncu,spiker,şair İclal Aydın. Memur ailesinin tayinin Nevşehir’de olması üzerine burada doğan Aydın,yine ailesinin tayini nedeniyle henüz bir yaşındayken Ankara’ya taşındılar. Orta ve lise öğrenimi boyuncu yazma ve tiyatro çalışmaları yaparak kendini geliştirmeye başladı. Küçük yaşlarda hem okul hayatını hem de iş hayatını birlikte yürütmeyi başardı ve 1989 yılında Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’ne kayıt yaptırmaya hak kazandı.İkinci sınıftayken okulunu bırakıp Berlin’e yerleşti ve altı yıl profesyonel olarak Almanya’da tiyatro yaptı. Burada çeşitli sosyal çalışmalarda ve workshop’larda kendini gösterdi. 1996 yılında tiyatroyu bırakmaya karar verdi ve Türkiye’ye kesin olarak geri dönüş yaptı. 1997 yılında televizyon dünyasına merhaba dedi. Rol aldığı ilk dizi olan Sıcak Saatler büyük ilgi gördü. Birçok program sunmuş,çeşitli dizilerde rol almıştır. Ayrıca Hayat Güzeldir adlı programı için yazdıklarını bir araya getirerek ilk kitabını çıkardı. En son olarak Star TV’de yayınlanan İki Aile dizisindeki Eda karakterini başarıyla canlandırmıştır.

Birçok saç modeliyle ekranlarda gördüğümüz İclal Aydın gamzeli güzel yüzüne her modeli de yakıştırmasını bildi. Önceleri uzun saçları tercih eden Aydın,uzun bir zamandır kısa saçlarını kullanmakta. Kızıl,kahverengi,sarı,siyah gibi birçok renkle karşımıza çıkan Aydın renk olarak ise şimdilerde kahverengi tonlarını tercih ediyor.

İclal Aydın Saç Modelleri Kategoriler: Genel İclal Aydın Saç Modelleri  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home