KAHVE İLE CİLT BAKIMI

Kahve ile cilt bakımı
Kahvenin yararları da var zararı da. Ama, şu bir gerçek ki, kahve ile cilt bakımı harikalar yaratıyor. Örneğin Kahve ile selülit tedavisi ve kahve ile cilt bakımı yapmak mümkün.
Kahve ile Cilt bakımı Nasıl Olur ?
Kahve; içeriğindeki uyarı maddeler sayesinde cildin sıkılaşmasını ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Bu sayede cildin toparlanmasına, selülit sorunun yok edilmesine yardımcı olur. Günümüzde birçok selülit ve cilt bakım kremlerinin içinde kahve özü bulunmasının sebebi budur.
Kahve ile Selülit Tedavisi
Hem pürüzsüz bir tene kavuşmak hem de basen bölgenizdeki selülitleri ortadan kaldırmak için kendinize 10 dakika ayırmanız yeterli!
Pamuklu kumaştan üretilmiş kesenin içine 1 yemek kaşığı kadar kahve çekirdeği koyun. Sabah ılık duşunuzu alırken; kahve dolu keseyi ıslatarak tüm vücudunuza hafifçe bastırarak uygulayın. Kahve kürünü her gün düzenli olarak uyguladığınızda selülitlerde gözle görülür azalma olduğunu fark edeceksiniz!
Kahve İle Gözaltı torbaları Tedavisi
Kahvenin damarları uyarıcı etkisiyle gözaltında oluşan şişlik ve torbaları yok edebilirsiniz.
Pamuklu kumaştan üretilmiş kesenin içine 1 tatlı kaşığı kahve çekirdeği koyun. Keseyi hafifçe ıslatıp buzlukta 5 dakika bekletin. Sürenin sonunda gözaltlarınıza keseyi hafifçe bastırarak uygulayın.
Kahvenin Yararları,Kahve İle Cilt Bakımı,Kahve İle Selülit Tedavisi, Kahve ile Gözaltı torbaları Tedavisi


KAHVE İLE CİLT BAKIMI Kategoriler: Genel KAHVE İLE CİLT BAKIMI  Etiketler: ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home