Kalça ve basen eritme diyeti

Kalça ve basen eritme diyeti

Kadınların en büyük şikayetlerinden birisi de kalça ve basen bölgesidir.Özellikle kadınların başının belası basenlerdir.Kadınların kalça ve basen sorunu yaşamamaları için en çok dikkat etmesi gereken şey beslenmeleridir. Kadınların en büyük şikayetlerinden birisi de kalça ve basen bölgesidir.Özellikle kadınların başının belası basenlerdir.Kadınların kalça ve basen sorunu yaşamamaları için en çok dikkat etmesi gereken şey beslenmeleridir. diyetisyenim.com Ancak artık çok geç ve basenlerimi eritmem gerekiyor diyorsanız o zaman basenlerinizi eritecek bir diyete başvurmanız gerekiyor.Bu konu hakkında Beslenme ve Diyet uzmanı Aylin Yılmaz, kalça ve basen sorunu yaşamamak için beslenmede dikkat etmeniz gerekenleri açıkladı.

Bölgesel kilolarda sadece yedikleriniz değil genetik aile yapısı da önemlidir. diyethaplari.com Öncelikle günlük su tüketiminizi günde 2.5 litreye sabitlemelisiniz. Bunu gün içinde belirli aralıklarla içmelisiniz.

Hızlı yemek yememli ve mutlaka kahvaltı yapmalısınız.

Ara öğünü alışkanlık haline getirin. Özellikle aralarda kuru/taze meyve, kepekli bisküvi veya kepekli tost gibi rünleri bol su ile tüketmelisiniz.

Ara öğünleri kuşluk, ikindi ve gece yatmadan bir saat önce yiyebilirsiniz.
Tüketmeniz Gerekenler

Karbonhidratlı gıdalar; Unlu mamuller, makarna, pirimç, buldur, patates, ekmek çeşitleri, tahıllar vb yiyeceklerdir.

Proteinli gıdalar; Et, balık, yumurta, süt ürünleri gibi hayvansal ürünlerle, fındık, bakliyat gibi bazı bitkisel ürünlerdir.

Proteinleri akşam 17:00′den sonra fazla tüketmemelisiniz. Haftada bir, iki kere akşam tüketebilirsiniz.

Proteinin sindirimi uzun sürer ve geç saatlerde tüketmek yağlanmayı artırır. diyetisyenim.com Genellikle sabah ve öğle saatlerinizde protein alabilir akşam saatlerinde ise bitkisel protein alabilirsiniz. Kalça ve basen eritme diyeti ile sıkı kalçalara sahip olabilirsiniz

Karbonhidratlı besinleri çok hareketli bir günde artırabilir araya bolca meyve tüketebilir

Kalça ve basen eritme diyeti Kategoriler: Apseler ve İltihaplar, Diyet Kalça ve basen eritme diyeti  Etiketler: , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home