Kalın dudaklar için

kalın dudak

Pek çok kadın için makyaj; iki şekilde önemlidir; daha çekici bir görünüm sağlar ve cilt üzerinde herhangi bir sorun ya da leke varsa bunu örtmek etmek için yardımcı olur. Dudaklarınızın çok ince olduğundan şikayetçiyseniz ya da daha dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız bunu birkaç küçük makyaj hilesi ile sağlayabilirsiniz.

Kalın dudak makyajı bunu yapmak için en kolay ve en etkili yollarından biridir. Dudaklarınız için doğru renk seçerken, cilt tonunu tamamlayan bir ruj seçmeye özen göstermelisiniz.

kalın dudak makyajı

Ruju, dudaklarınızın ortasından başlayıp kenarlara doğru ilerleyerek uygulayın. Ancak dudağın çerçeve kısmına sürmek için uğraşmayın çünkü renk o kısımlara kendiliğinden geçecektir.

Önce ince bir kat sürün ve fazlalıkları almak için bir kurutma kağıdı kullanın. Daha yoğun bir renk için bir kat daha sürün.

Şeffaf ve parlak rujlar hem daha doğal duracak hem de dudağınızı geniş gösterecektir.

Kalın dudaklar için Kategoriler: Genel Kalın dudaklar için  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home