Kaşlar, Görsel Kaş Alımı Video, 2012 Kaş Modelleri, 2012 Moda Kaş Stilleri, Kaşlarınızı Nasıl Şekllendirirsiniz, Size Yakışan Kaş Modelleri

452983″>

Nasıl kaşları yolmak için? Ana sınıfı

Kaşları düzensiz şekil en mükemmel ve en güzel makyaj göz berbat edebilir. Bu kaşlar bakımlı olduğu önemlidir, ancak kenar hissetmek aynı zamanda, böylece hasat ile abartmak değil.

Koparma kaşları

Kaş için bakım sorunu çözmek için güvenilir bir yol – güzellik salonu ziyaret. Uzman saç rengi ve ağda ya da dövme (kalıcı makyaj) tarafından şekli ile rengi ayarlamak mümkün olacak.
Bir profesyonel çalıştıktan sonra kaş şekli kendilerini bakımı çok daha kolaydır. Bunu yapmak için, gerekirse, geri vardı büyümeye tüyleri çekin, ve dekoratif kozmetik rötuş.

Kaşları yolmak nasıl

Çeşitli aşamalarda evinde kaş şekli ayarlama:
1. Toplama Kaşların hazırlık aşaması

Araçlar: duvara veya parlak bir ışık altında büyük bir ayna (tercihen günlük), cımbız, dezenfektan özellikleri ile alkol solüsyonu ve losyon.
Eylemler: Ellerinizi yıkayınız, temiz yüz ve kaşlar, alkol çözüm işlemek için losyon, dezenfektan özellikleri, cımbız ile ovalayın.
Bu tavsiye edilmez: , uyum süreci karmaşık saç cımbız kayma nedeniyle imkansız hatta ağrılı ve yapabilir kaş ve cilt çevrelerindeki yağlı krem, yağlayın.

2. Koparma kaşları

Tabanda cımbız almak için denemek için koparma de kıllar. Boş eliyle aynı zamanda cildi nazikçe çekin ve saç çekmek için cımbız ile ani bir hareket yapma. Prosedür sessizce, yavaş yavaş yapılır ve bir saç alınmalıdır.
Toplama sırasında rahatsızlık ortadan kaldırmak için, ya sıcak paketleri yapılabilir ya da buz ile cildi serin. İlk gözenekleri genişletmek ve çekme kolaylaştırmak için yardımcı olur ve ikinci ağrıyı azaltabilir.

3. Kaş şekli yapma

Kaşların ideal şekli üç temel çizgi (ayrı sol ve sağ taraf için) üzerine kurulmuştur. Onları görsel olarak veya bir cetvel (kalem) ile onun yüzüne koydu ve hatları ve kaş kavşaklarda eyeliner işareti konur. Bu, bir nokta başlangıç, bitiş ve kaşlarını bükme üst bulmanıza olanak sağlar.

  1. İlk satır iki nokta üzerine çizilmiş: burun ve göz iç köşesinde kanat. Kaş ile kavşak yerine, dikey işareti koyun. Bu, kaş başlangıç ​​noktasıdır. Köprü ondan büyümek kıllar kaldırılmalıdır. (A)
  2. İkinci hat burun ve göz kanat dış köşe yoluyla gerçekleştirilmektedir. Kaş ile kesiştiği yeri de bir dikey işareti ve fesih kaşları bir noktasını gösterir. Ondan şakağında büyümek tüm tüyleri, kaldırıldı. Kaş kendi görsel uzatmak telafi etmek için ihtiyaç yaratarak işaretine ulaşmak değilse. (C)
  3. Üçüncü hat aşağıdaki noktalara dayanmaktadır: burun kanadı ve yay göz kenarı, ileriye bakıyor. Kaş ile kavşak yerine, dikey işareti koyun. Bu nokta olarak yüksek ve kavisli kaş maksimum noktası olabilir. Bunun her iki tarafında tüyleri için. (B)
  4. Kaş altında da saç kaldırarak ayarlanmalıdır. Ancak, bu yaklaşım dikkatli olmalı ve bir tarafta, diğer kaş üzerinde yavaş yavaş vyschipyvaya kıllar. Bir simetrik şekil ve güzel bend elde edebilirsiniz tek yolu.


4. Toplama kaşlar: son dokunuşu

İşlemden sonra iki sonra, bir gün aynada kendime daha iyi bakmak gerekir. Yani başkalarının gözünden yansıması görebilirsiniz. Doğal varlığında kaş kalınlığı ve yüksekliğini ayarlamak asimetri.
Kısa bir aradan sonra tekrar aynaya bakın. Orada kusurları varsa – ve onları düzeltmek. Mutlu, temiz kaşları ve dezenfektan özellikleri ile çevresinde cilt losyonu iseniz. Daha sonra bir jel ya da krem ​​uygulayabilirsiniz.
Kalıcı kaş şeklini ayarlayın. Onun uyum için birkaç ayda bir güzellik salonu ziyaret edebilirsiniz. Bu evde kaşlarını bakımı için daha kolaydır.Nasıl güzel bir kaş yapmak – resim

Kaşlar, Görsel Kaş Alımı Video, 2012 Kaş Modelleri, 2012 Moda Kaş Stilleri, Kaşlarınızı Nasıl Şekllendirirsiniz, Size Yakışan Kaş Modelleri Kategoriler: Çarpıcı Dudaklar ve Kaşlar Kaşlar, Görsel Kaş Alımı Video, 2012 Kaş Modelleri, 2012 Moda Kaş Stilleri, Kaşlarınızı Nasıl Şekllendirirsiniz, Size Yakışan Kaş Modelleri

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home