Kauçuk Hamuru

Kauçuk hamuru hep aynı malzeme gibi görünsede kendi grubunda bir çok farklı çeşidi vardır ve kullanım alanları tamamen farklıdır.

Size en uygun kauçuk hamuru çeşitleri hangisi olduğunu öğrenmek ve güncel kauçuk fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız için aşağıda kısa bilgilere ulaşabi,lirsiniz.

Kauçuk Hamuru Çeşitleri

Tabii Kauçuk Hamuru
Sbr Kauçuk Hamuru
Çizgili Sırt Hamuru
Epidyem Kauçuk Hamuru
Nitril Kauçuk Hamuru
Neopren Kauçuk Hamuru
Renkli Kauçuk Hamuru

Kauçuk Nedir

Kauçuk, bazı tropikal bitkilerin özsuyundan elde edilebildiği gibi, petrol ve doğalgazdan da elde edilebilen esnek bir madde olarak tanımlanabilir. Bu esnek maddeyi, doğal yollardan, yani bitkilerin öz sularını kauçuk hammaddesi olarak toplayarak elde edilen kauçuğa, doğal kauçuk denir.

Kauçuk Fiyatları

Döviz kurlarındaki dalgalanmalardan bire bir etkilenen hammadde fiyatları ise, ara mamul olan silikon kauçuk hamuru fiyat yelpazesinin her şeye rağmen yukarılarda oluşmasına neden oluyor.

Güncel kauçuk fiyatları için Kauçuk Hamuru websayfasından iletişime geçerek en uygun güncel fiyatları alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kauçuk Hamuru Kategoriler: Genel Kauçuk Hamuru  Etiketler: ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home