Kemal Sunal Datça’da anıldı

 Kemal Sunal Datçada anıldı

Türk sinemasının unutulmaz ismi Kemal Sunal, ölümünün 11. yılında 6. Datça film festivalinde anıldı. Gecede duygusal anlar yaşandı

Bu yıl altıncısı düzenlenen Altın Badem Datça Film ve Kültür Festivali’nin ikinci kez ‘Ustaya Saygı’ gecesi yapıldı. İlk saygı gecesinde Fatma Girik’e onur ödülü verilmişti, ikinci gece ise Türk sinemasının unutulmaz ismi Kemal Sunal; ölümünün 11′inci yılında dostları ve sevenleri tarafından anıldı…

YERİ DOLMAZ!
Gecenin sunuculuğunu yapan Perihan Savaş; Kemal Sunal ile ilgili anılarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. İşte özel geceden notlar:
bullet Kemal Sunal Datçada anıldı ‘Sosyete Şaban’ filmindeki anısını seyircilerle paylaşan Perihan Savaş, “Rol gereği onu bir derenin içinde karşıdan karşıya geçirdim. Onu nasıl taşıdığıma halen inanamıyorum. Ama keşke yaşasaydı ve ben onu hep sırtımda taşısaydım” dedi.
bullet Kemal Sunal Datçada anıldı Gecede Erol Günaydın da “Kemal’in yeri asla dolmayacak. O çok özel biri ve olağanüstü bir yetenekti” diye konuştu.
bullet Kemal Sunal Datçada anıldı Gül Sunal “Beni asla sahneye çağırmayın çıkmam” diye talimat verdiyse de, adı anons edilince sahneye çıktı ve eşiyle aşklarını anlattı.

bullet Kemal Sunal Datçada anıldı Festival komitesi tarafından Sunal için özel kitap bastırıldı.

HEM AĞLADI HEM AĞLATTI
Gecenin en duygusal anı ise, Ali Sunal’ın sahneye çıktığı andı. Sunal, babasıyla ilgili konuşurken “Sezen Aksu’nun babam için yazdığı şarkının sözlerini Melih Kibar’ı da anarak seslendirmek istiyorum” dedi. Aksu’nun şarkısı eşliğinde şiiri okuyan Sunal, ağladı ve ağlattı.

SABAH

99051 d Kemal Sunal Datçada anıldı

99054 d Kemal Sunal Datçada anıldı

99056 d Kemal Sunal Datçada anıldı

58299 d Kemal Sunal Datçada anıldı

58302 d Kemal Sunal Datçada anıldı

58304 d Kemal Sunal Datçada anıldı

01 d Kemal Sunal Datçada anıldı

03 d Kemal Sunal Datçada anıldı

18 d Kemal Sunal Datçada anıldı

Kemal Sunal Datça’da anıldı Kategoriler: Annelik Kemal Sunal Datça’da anıldı

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home