Kolesterole Karşı Ceviz Suyu

Başağrısı her insan için katlanılması zor bir durumdur. Evde veya iş yerinde başlayan başağrısı tüm günün sizin için kötü geçmesine neden olur. Genelde başağrısına karşı kullanılan ağrı kesicilerinde eklemlerdeki kıkırdak dokulara verdiği zararlar herkes tarafından biliniyor. İlerde eklem sorunları yaşamak istemiyorsanız mümkün olduğu kadar doğaya yönelmelisiniz.

Baş ağrısının sebepleri düzgün şekilde tespit edilmelidir.

Başınız ağrıyor ağrı enseden kabarıp yukarıya tepeye doğru yükseliyor. Bu durumda ensede ve vücudun genelinde bir ağırlık var ve hatta ensenin uyuşması da bütün bu rahatsızlıklara eşlik ediyor. Bu durum kollesterol yükselmesiyle açıklanabilecek bir durumdur. Kollesterolün düşürülmesi bu tür bir baş ağrısının giderilmesi anlamına gelmektedir.

Ne yapmalıyız:

Kollesterolü düşürmek için ceviz uzun yıllardır sıkça kullanılmakta olan bir şifalı bitkidir. Önceden dış kabuğunu soyduğunuz cevizleri(sert kabuktan bahsediyoruz) bir bardak ılık suda 6-7 saat bekletiniz. Bardaktaki suyun renginin değiştiğini ve yoğunluğunun arttığını göreceksiniz. Daha sonra bu suyu içerek tüketiniz.

Bu kürü 1 hafta uygulayıp 1 hafta bırakınız yaklaşık 3-5 haftda artık vücuttaki ağırlığın ve baş ağrılarınızın kalmadığını göreceksiniz.

Kolesterole Karşı Ceviz Suyu Kategoriler: Genel Kolesterole Karşı Ceviz Suyu

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home