Kuru Ciltler için Nemlendirici Maske

nemlendirici-maskeBitkisel formülleri ile bayanların güzelleşmesi için önerilerini paylaşan Suna Dumankaya kuru ciltleri nemlendirmek için hazırladığı kürün tarifini verdi. Bu maske ile kuru ciltleriniz kolayca nemlenecek.

Malzemeler: 1 su bardağı inek sütü, 1 adet rendelenmiş elma, 1 kahve fincanı kadar öğütülmüş badem.

Hazırlanışı: Süt ve elma rendesi karıştırılarak hafif ateşte pişirilir ve içine 1 kahve fincanı öğütülmüş badem ilave edilir. Bu şekilde 10 dakika daha kısık ateşte pişirilmeye devam edilir. Maske kıvamına geldikten sonra temiz cilde ılık olarak sürülerek 20 dakika süreyle bekletilir.Ilık su ile yıkayarak temizlenir.

Kuru Ciltler için Nemlendirici Maske Kategoriler: Cilt bakım maskeleri, Kuru ciltler için bakım Kuru Ciltler için Nemlendirici Maske  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home