LC Waikiki 2011 Hamile Koleksiyonu

LC Waikiki’den Hamilelere Özel Koleksiyon

Türkiye’nin hazır giyimde lider markası LC Waikiki hamile bayanları yazın  son trendleriyle buluşturuyor. LC Waikiki hamileliğin her dönemine uygun hem modern hem de uygun fiyatlı seçenekler sunuyor.

LC Waikiki 2011 Hamile Yaz Koleksiyonu üç ayrı temasıyla modern annelerin hamilelik döneminde de trendleri takip etmelerine olanak tanıyor. Mavi, kırmızı, pembe gibi renklerin baskın olduğu Simple Life, marine yolculuğa davetiye çıkarırken; haki, yeşil, bej, kahve ve mor renklerin hakimiyetindeki Urban Nomands, gezgin ruhlu annelere sportif ve aynı zamanda modern dokunuşlu, konforlu seçenekler sunuyor. Pretty in Pink teması canlı renklerin, çiçeklerin, pembe, mercan tonları ve turuncunun baskın olduğu yazın coşkusunu yansıtıyor. LC Waikiki Hamile Koleksiyonu her yaş grubuna hem kaliteli hem de uygun fiyatlıürünlersunuyor.
Tişörtler, kotlar, pantolonlar hamile bayanlara özel…

LC Waikiki Hamile Koleksiyonu, kaliteli ve uygun fiyat seçenekli ürünleriyle modayı da takip ediyor. Hamile bayanların en çok tercih ettiği ürünler arasında LC Waikiki eğlenceli tişörtleri dikkat çekiyor. Pamuklu tişörtler, eğlenceli baskıları ve farklı renk seçenekleriyle hamile bayanların tercihi oluyor. LC Waikiki Hamile Koleksiyonu’nda kotlar farklı yıkama seçenekleriyle öne çıkıyor. Hamileliğin her aşamasında kullanıma uygun bel seçenekleri denim koleksiyonun tercih edilmesini sağlıyor. LC Waikiki, pantolon, kapri pantolon, şort ve eteklerde farklı bel örme bantlarıyla hamile bayanlara rahatlık sağlıyor. LC Waikiki, kumaş pantolonlarda hamileliğin her aşamasına uygun bel bantlı seçeneklerle birlikte iş yaşamında da kullanabilecek şık seçenekler sunuyor.
Elbiseler uçuş uçuş, gömlekler tiril tiril…

Bu yaz çiçek desenli elbiseler LC Waikiki hamile bayanların coşkusunu yansıtıyor. Hamilelik sonrası da giymekten vazgeçilemeyecek elbiseler hem kısa hem de uzun seçenekleriyle öne çıkıyor.
LC Waikiki gömlekler Hamile Koleksiyonu’nun en etkili ürünleri arasında yer alıyor. Modayı takip ederek farklı desen ve baskılarda seçenekler sunan Hamile Koleksiyonu,  modaya uygun form ve desenleriyle dikkat çekiyor.
– basin bulteni
LC Waikiki 2011 Hamile Koleksiyonu Kategoriler: Genel LC Waikiki 2011 Hamile Koleksiyonu  Etiketler: , , , , , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home