L’Oréal Revitalift Double Lifting

40 yaşından itibaren etkin, sarkmalara karşı gerginleştirici-toparlayıcı ve kırışıklıklara karşı bakım yapan çift etkili bakım ürünü .L’Oréal Revitalift bakım serisinden Ultra gerginleştirici jel ve kırışıklıklara karşı kremin birarada sunulduğu yüz ve boyun için özel bir ürün.

Yoğun gerginleştirici jel yeni nesil bir mineral gerginleştirici bakım olan Pro-Tensium bakımından 3 kat daha yoğundur.Cildi anında gerginleştirir.

Kırışıklık giderici krem kırışıklıklara karşı etkin bir şekilde savaşmak için Pro-Retinol A nanozomları bakımından zengin bir bakım sunar.

4 haftada kırışıklıkların görünümü gözle görünür bir şekilde azalır ve sanki yüz hatları yukarı doğru kaldırılmış gibi olur.

30ml

L’Oréal Revitalift Double Lifting Kategoriler: Cilt kremi, Cilt nemlendirici L’Oréal Revitalift Double Lifting  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home