Manikür yaptırmak tarih oluyor, deniz, doğal özler, manikür, okyanus mineralleri, Sally Hansen, teknoloji, tırnak, ürün, vitaminler

297345″>

Sally Hansen’ın en son teknoloji ile üretilen, en yeni ürünüi manikür derdini ortadan kaldırıyor.

İçinde doğal özler, deniz, okyanus mineralleri ve vitaminler ile hem tırnaklarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı ve hızlı uzamayı sağlayabilme, hem de özel teknolojisiyle ojeyi tırnakta çok daha uzun süre muhafaza edebilme özelliklerine sahip Complete Care 4-in1 Treatment, tırnak bakımında dünya devi Sally Hansen’ın en son teknoloji ile üretilen, en yeni ürünü.
Tırnaklarınızın yüzeyinde oluşmuş çukur ve pürüzleri gidermek ve tırnaklarınızın sağlıklı bir şekilde uzamalarını istiyorsanız; Complete Care’i Pürüzsüzleştirici Astar Kat olarak uygulayabilirsiniz. Patentli formülündeki Okume Özü ile tırnaklarınızın sağlıklı ve pürüzsüz uzamasına yardımcı olacaktır.
Soyulan, yırtılan ve çabuk kırılan tırnaklardan şikayetçiyseniz; Complete Care’i Güçlendirici Bakım olarak uygulayabilirsiniz. İçeriğindeki Sea Minerals, Doğal Bitki Özleri ve Vitaminler sayesinde 3 gün içerisinde tırnaklarınızda fark edilebilir bir güçlenme sağlamayacaktır.
Sağlıklı ve daha hızlı uzayan tırnaklar istiyorsanız (veya bir kazaya kurban giderek kırılan bir tırnağınız için acil bir çözüm arıyorsanız); Complete Care’i Uzatıcı Bakım olarak uygulayabilirsiniz. Triple Protein Complex ve Active Botanicals sayesinde tırnak yapınızı besleyerek, 5 gün içerisinde % 30′a varan hızlı uzama ve sağlıklı tırnaklara kavuşmanızı sağlayacaktır.
Ojelerinizin tırnaklarınızda daha parlak ve uzun süre kalmasını istiyorsanız; Complete Care’i Mega Parlatıcı Cila Kat olarak uygulayabilirsiniz. 10 güne kadar ojenizin soyulmasını ve renginin solmasını engellemeye yardımcı olacak aynı zamanda manikürünüze %100 parlaklık kazandıracaktır.

Manikür yaptırmak tarih oluyor, deniz, doğal özler, manikür, okyanus mineralleri, Sally Hansen, teknoloji, tırnak, ürün, vitaminler Kategoriler: Manikür Manikür yaptırmak tarih oluyor, deniz, doğal özler, manikür, okyanus mineralleri, Sally Hansen, teknoloji, tırnak, ürün, vitaminler

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home