Masalarınızı canlandırın

1 163 Masalarınızı canlandırın

Masa ve konsolları renklendirmek için asimetrik metal ve hasır formlarını bir arada kullanabilirsiniz.

Asimetrik metal ve hasır formlarını bir arada kullanarak salonlarınızda sıcak ve soğuk renklerin etkilerini vurgulayabilirsiniz.

Bahçe masaları için sepetlerle beraber saksılı bitkiler ve küçük heykelcikler, dekoratif taşlar kullanabilirsiniz.

2 187 Masalarınızı canlandırın

Salyangozlar da doğal tekstür ve formlarıyla iç – dış mekan tasarımlarına dahil olabilir fakat öncelikle tuzlu suda bekletmeniz gerekir. Tuzlu suda birkaç gün beklettikten sonra vernikleyerek parlak gözükmesini sağlayabilirsiniz.
Geniş cam vazolar içinde farklı alternatiflerle kullanılabilir. Hasır rafyaları fiyonk yapımında ve istenmeyen görüntülerin kamufle edilmesinde kullanabilirsiniz.

3 178 Masalarınızı canlandırın

Yılbaşı konsepti için daha sade, alışılmışın dışında bir görünüm elde etmek istiyorsanız kırmızılar yerine bakır tonlarını tercih edebilirsiniz.

Çalışma masalarınız için sade ve dinamik aksesuarlar ilham kaynağı olacaktır. Koşan saatler zamanın ne kadar da hızlı geçtiğini size anımsatırken aydınlatma için kullanacağız güzel bir masa lambası yeni fikirler için zihninizde ampul etkisi yaratacaktır.

5 162 Masalarınızı canlandırın

Halloween konseptli masalar için kandil mumluklar içerisinde balkabakları ve mumlar kullanılabilir.

6 149 Masalarınızı canlandırın

Eskitilmiş demir kazan içerisinde hasır balkabaklarını ışıklandırarak konseptinizi tamamlayıcı öğelerle destekleyebilirsiniz.

Masalarınızı canlandırın Kategoriler: Annelik Masalarınızı canlandırın

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home