Matrigen PPC Kremi Kullanımı Faydaları Yorumlar

Matrigen’in yağ eritici etken maddesi ‘PPC’, soyadan elde edilen bitkisel bir bileşimdir. Fosfatidilkolin (PPC), soya lesitinin ana unsurunu oluşturmaktadır. İnsan vücudundaki yağları parçalanmasına yardımcı olmaktadır . PPC, 10 yıldır dünyanın her yerinde kolesterol düşürücü, tansiyonu dengeleyici, karaciğeri koruyucu, zihinsel gücü artırıcı ve kan dolaşımını düzenleyici olarak tıp alanında yaygın bir şekilde kullanılmaktaydı. Son yıllarda ise,bölgesel yağlanma ve selülit tedavisinde kullanılmakta.

Büyümüş yağ hücresini normal boyutlara getirir ve sonrasında da yağ hücresini yok eder. Sağlıklı ve hızlı bir incelme sağlamaya yardımcı olur. Eriyen yağ vücuttan 2 hafta içinde ter ve idrar yoluyla atılır. Açığa çıkan yağ asitleri egzersiz ve diyetle, su ve karbondioksit olarak vücuttan atılır.

Matrigen ppc krem nasıl kullanılır – matrigen ppc krem kullanımı
Kol bölgesi için matrigen ppc krem: Elinizi kol üzerindeki kas üzerine yatay olarak koyunuz ve yukarıya doğru dairesel hareketlerle ovalayınız. kol çevresindeki selülitler için; parmakları kullanarak “çimdikleme” hareketi ile masaj yapınız. Kol çevresindeki kasları, elinizi yatay pozisyona getirerek, başparmağınızın yardımıyla basınç uygulayarak yukarıya doğru ovalayınız.

Karın bölgesi için matrigen ppc krem : Bir elinizi diğerinin üzerine koyarak, saat yönünde daireler çiziniz.Her iki yumruğunuzla yukarıdan aşağıya basınç uygulayarak ovalayınız. Dairesel hareketlerle dışarıdan göbeğe doğru ovalayınız.

Matrigen PPC Krem içindekiler, matrigen ppc krem etkin maddeler
Soya, Kafein, Papaya bulunmaktadır.

Fiyatı:
100 ml Matrigen® PPC Krem: 74 TL
200 ml Matrigen® PPC Krem: 139 TL

Matrigen PPC Kremi Kullanımı Faydaları Yorumlar Kategoriler: Genel Matrigen PPC Kremi Kullanımı Faydaları Yorumlar  Etiketler: , , , , , , , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home