Megan Fox hakkında yararlı bilgiler Megan Fox resimleri videoları

Megan Fox hakkında yararlı bilgiler…

 


Doritos Fritos reklamı için Türkiye’ye gelen Megan Fox, iki gündür Türkiye gündeminin orta yerine kuruldu. Daracık kırmızı elbisesiyle Beyaz Show’a konuk olup Hürriyet Pazar’dan Hakan Gence’ye röportaj veren Fox, Türk kadınının insafsız yorumlarına kurban gitti…

 

Megan Fox harcanacak kadın değil!  Bir kadın gözüyle bunu yazar, bunu söylerim… Taş atanlar buyursun gelsin, bir çift sözümüz var onlara elbet… Kendisinin fanatik hayranı değiliz ya yine de güzelin hakkını güzele vermek lazım. Ama ne yazık ki her Hollywood yıldızı gibi o da Türk insanının eleştiri oklarına hedef oldu. Ne de olsa bir yıldız o. Daha geçtiğimiz günlerde Altın Küre Ödül Töreni’nde Madonna’dan sonra sahneye çıkıp barış işareti yapan ‘bizim memleketin insanı’ Meltem Cumbul’un neden ve ne haddine orada olduğunu sorgulayan bir zihniyetteyiz ne de olsa… Megan Fox’a mı laf atamayacağız? Gelsin taşlar…

Öncelikle Megan Fox’un makyajlı güzel olduğu söylendi ancak Türkiye’ye geldiğinde göz gördü ki sıfır makyaj da fark edilecek bir kadın o… Estetik harikası olduğu konusunda ahkam kesenlerse hiç ‘Before & After’ fotoğraflarını Google’da aramaya tenezzül etmemiş olacak ki yaftayı yapıştırdı. Fox, birkaç küçük değişiklik yapmış yüzünde. Dudaklarını dolgunlaştırmış, kaşlarını kalınlaştırmış. Deniz Akkaya’nın milattan önce ve sonraki hali gibi değil yani… Malzeme bir tutam işlenmiş, hepsi bu… Evet sıcak bir kadın olmadığı her halinden belli. En azından Beyaz Show’da her şeye gülen izleyici karşısında kasılmasın da ne yapsın? 25 yaşında olduğunu söylediğinde bile herkes kahkaha attı. Kendisini tutamayıp ”Neden gülüyorlar?” diye sorduğunda Beyaz ”Bana gülerler hep bunlar” gibi bir şeyler söyleyerek durumu kurtarmaya çalıştı.

Dün sabah saatlerinde ülkesine geri dönen Megan Fox, kısacık seyahati sırasında kendisiyle ilgili epey bilgi sahibi olmamızı sağladı. İsmine istinaden bir ‘otomobil’ markası olduğu konusunda geyikler yapan insanımızın Megan hakkında öğrendiği artık pek çok şey var… Bakalım nelermiş?


MEGAN FOX HAKKINDA BİRKAÇ ŞEY:
*Arkeolojiyi çok seviyor. Nuh’un Gemisi’nin Türkiye’de olduğu düşüncesi, bu ülkeye merakını artırmış.
*Fransız, İrlanda ve Kızılderili karışımı genlere sahip. Spiritüel şeylere inancı, Kızılderili olmasından dolayıymış.
*Dindar biri.
*18 yaşından beri yani yedi yıldır ‘Evimiz Hollywood’da’  dizisiyle ünlenen Brian Austin Green’le beraber. Birlikte çalışırlarken sette Green’in sırtına dokunmasıyla vücudunda elektrik akımı hissetmiş ve içi titremiş.
*Hayatta yaptığı en iyi şey evlenmek. Daha genç yaşta çocuk sahibi olmak istediğini söylüyor. Artık kısmetse gelecekte…
*Beyaz Show’da Beyaz’la hiç ilgilenmedi. Türk basını, Megan’ın programa konuk olan şarkıcı Murat Boz’la oldukça alakadar olduğunu yazdı. (Abartıları çok seviyoruz ne de olsa!) Murat Boz, Megan Fox tarafından kendisi gibi pop şarkıcısı olan ”Justin Timberlake’ten seksi’ erkek ilan edildi.
*Megan Fox’un ABD’de en sevdiği talk showcu Conan O’Brien.
*13 yaşındayken Miami Floria’da da modellik yaparken keşfedildi.
*Komedi filmlerinde oynamayı seviyor ve son filmi de  komedi olacak.
*Ne kadar güzel bir kadın olduğuyla ilgili yorumları neredeyse duymazdan geliyor. Onun için bu, hiç de önemli bir şey değil.
* Türkiye’de en çok gözlerine iltifat almış. Ona göre Türk erkeği esmer ve renkli gözlü kadın seviyor.
*Kadınların kendisini kıskanmadığını söylüyor.
*Çok  sosyal biri değil. Yalnızca bir tane çok yakın arkadaşı var.
*Türkiye’ye geldiği gün paparazzilerden kaçmak için önce arkadaşı havaalanından çıkmış. Aslında amacı dublör kullanmak değilmiş ama bunun daha iyi olduğunu söylüyor.
*Türkiye’deki paparazziler, Megan Fox’a göre daha kibar.
*Vücudunda sekiz tane dövme var. Biri; Shakespeare’in Kral Lear’inden bir alıntı. Kolundaki Marilyn Monroe dövmesini ise 18 yaşında yaptırmış. Onu sildirmeyi düşünüyor.
*Nazar boncuğunun anlamını biliyor. İnsanın kendisine nazar boncuğu almaması gerektiğini de biz ondan öğrendik!
*”Megan Fox’un en çirkin yeri neresi?” diye soran olursa Türk insanının cevabı hazır: Dizleri!

BEYAZ SHOW’U KAÇIRANLAR İÇİN ÖZEL:

Rate this:

Rate This

 

Megan Fox hakkında yararlı bilgiler Megan Fox resimleri videoları Kategoriler: Genel Megan Fox hakkında yararlı bilgiler Megan Fox resimleri videoları

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home