MUHTEŞEM YÜZYIL FRAGMAN

MUHTEŞEM YÜZYIL 300x250 MUHTEŞEM YÜZYIL FRAGMAN

MUHTEŞEM YÜZYIL

Muhteşem Yüzyıl Fragman

Muhteşem Yüzyıl Fragman İzle,Muhteşem Yüzyıl dizi, Muhteşem yüzyıl dizi oyuncuları,  Muhteşem Yüzyıl Ne Zaman Başlıyor, Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan, Muhteşem Yüzyıl
Muhteşem Yüzyıl Dizi Oyuncuları
Muhteşem Yüzyıl dizisi, gerçekten de muhteşem gelecek gibi görünüyor. Dizi kadrosu oldukça iyi. Muhteşem yüzyıl dizi oyuncuları ; Halit Ergenç’in (Kanuni Sultan Süleyman), Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Nebahat Çehre (Valide Sultan), Başak Köklükaya, Fahriye Evcen (Calvin Hart) Okan Yalabık (İbrahim Paşa ), Selma Ergeç, Nur Aysan, Arif Erkin, İlker Aksum, Sema Keçik Karabel, Merve Oflaz ve Filiz Ahmet.
Muhteşem Yüzyıl Dizisi Konusu
Dizi, Yavuz Sultan Selim’in vefatı ve Kanuni’nin tahta geçişiyle başlıyor. Dizinin Pararlel Kurgusunda ise,  Hürrem Sultanın, Yavuz Sultan Selim’e Kırım’dan getirilen cariyelerle birlikte istanbul’a gelişi canlandırılıyor.
“Kanuni Sultan Süleyman, muhteşem yüzyılı yaratan adam, iktidar olarak çok başarılı ama kişisel hayatında Büyük trajediler yaşayan biridir. En değer verdiği şeyleri kendi eliyle yok etmek zorunda kalır.
Dizi Sadece Kanuni ve Hürrem Sultanı değil, o dönemin, en bilinen karakterlerini de ekrana yansıtıyor. MimarSinan’ın da o dönem kalfalık dönemi. Baki, Fuzuli, hepsi diziye girecekler. Süleyman’ın çağdaşları Britanya’da Tudors hanedanlığı 8. Henry, olağanüstü bir iktidar savaşı var. Doğudan Avrupa’nın içine bir Müslüman imparator büyük bir güçle ilerliyor, onların içerisinden muhteşem Süleyman doğuyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL HÜRREM 300x215 MUHTEŞEM YÜZYIL FRAGMAN

MUHTEŞEM YÜZYIL HÜRREM SULTAN


Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan
Muhteşem Yüzyıl dizisinde, Hürrem Sultan Karakterini, Başak Köklükayanın canlandıracağı konusunda duyumlar almıştık ama, Hürrem Sultanın cesur sahnelerini canlandıracak oyuncu, Almanyadan Bulundu. Hürrem Sultan Rolünü, Türk Asıllı Meryem Uzerli canlandıracak.
Muhteşem Yüzyıl Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor
Muhteşem Yüzyıl Dizisi, 05 Ocak 2011 Tarihinde, Show Tv ekranlarında başlayacak. Yayın saati 20.00

Muhteşem Yüzyıl Fragman İzle

Muhteşem Yüzyıl Fragman İzle,Muhteşem Yüzyıl dizi, Muhteşem yüzyıl dizi oyuncuları, Muhteşem Yüzyıl Ne Zaman Başlıyor, Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan, Muhteşem Yüzyıl

 MUHTEŞEM YÜZYIL FRAGMAN

MUHTEŞEM YÜZYIL FRAGMAN Kategoriler: Genel MUHTEŞEM YÜZYIL FRAGMAN  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home