NEVAFLEX GAZSIZ SAÇ SPREYİ İLE SEZON MODASI ARTIK ÇOK KOLAY!

Neva Kozmetik, 2011-2012 Sonbahar-Kış saç modasını belirledi: Romantik ve bir o kadar da dağınık saçlar. Neva Kozmetik’in doğal, zahmetsiz, her saç tipine, her boy saça uygun sezon trendine uygun saç modelleri için geliştirdiği Nevaflex Gazsız Saç Spreyi, tüm kadınların saçlarında vazgeçemeyeceği saç bakım ürünü olacak.

Şıklığın ve doğallığın en önemli simgesi olan saçlarınızın yaratıcısı Neva Kozmetik, 2011-2012 Sonbahar-Kış saç modasında son derece kolaylıkla uygulayabileceğiniz Nevaflex Gazsız Saç Spreyi ile en önemli yardımcınız olacak.

Dağınık hatta bitmemiş modeller, özellikle uzun saçlar için hayat kurtarıcı model olan örgüler ve romantik topuzlar, Nevaflex Gazsız Saç Spreyi ile hem sağlıklı görünen hem de kolaylıkla kısa sürede uygulayabileceğiniz sezon trendleri…

Tepeye hafif volüm vererek Nevaflex Gazsız Saç Spreyi ile sabitleyebileceğiniz, hem kısa hem uzun saçta kolayca kullanılabilen saç modeliniz, gece ve gündüz kıyafetlerinize uygun, yüz güzelliğinizi ortaya çıkaran şık modeller olacak.

Örgü ile saçlarınızda sınır tanımadan yepyeni modeller yaratabileceğiniz gibi, Nevaflex Gazsız Saç Spreyi ile de gün boyu bozulmayan yenilikçi modeller oluşturabileceksiniz.

Saçlarınız kısa ise ve genç ama çekici saç modellerinden hoşlanıyorsanız, Neva Kozmetik size, saçlarınızı pratik birkaç hareketle ıslak ve dağınık modellerle şekillendirmenizi öneriyor. Yapmanız gereken, sadece Nevaflex Gazsız Saç Spreyi’ni saçlarınızın diplerine uygulayarak hem hacim hem de ıslak görünüm kazandırmak. Böylece kısa sürede sezon modası saç modeline sahip olacaksınız.

Fiyatı 10.00 TL

NEVAFLEX GAZSIZ SAÇ SPREYİ İLE SEZON MODASI ARTIK ÇOK KOLAY! Kategoriler: Genel NEVAFLEX GAZSIZ SAÇ SPREYİ İLE SEZON MODASI ARTIK ÇOK KOLAY!  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home