Nivea Sun Invisible Protection İle Transparan Koruma, Özel Güneş Koruyucuları, Güneşe Karşı Koruyucu Kremler

190668″>
NIVEA SUN Invisible Protection güneş spreyi, cilt tarafından anında emilen ve yağlı bir his bırakmayan özelliğiyle, güneşin zararlı etkilerine karşı %100 transparan koruma sağlıyor.
Gelişmiş UVA ve UVB filtre sistemiyle erken cilt yaşlanmasına ve güneş alerjilerine karşı anında koruma sağlayan suya dayanıklı sprey, güneş ürünlerinin cilde yedirilmesi zahmetini ortadan kaldırıyor.
Kullanıcının cildinde yağlı ve kaygan bir tabaka oluşturmayan ürün, cilde hoş bir serinlik, yumuşaklık hissi ve nem kazandırıyor.
Ters tutulduğunda bile çalışan pompasıyla, ulaşılması güç bölgelere kolayca uygulanan sprey, GKF 20 ve 30 seçenekleriyle sunuluyor.
NIVEA SUN Invisible Protection GKF 20 200 ml : 25 TL
NIVEA SUN Invisible Protection GKF 30 200 ml : 30 TL

Nivea Sun Invisible Protection İle Transparan Koruma, Özel Güneş Koruyucuları, Güneşe Karşı Koruyucu Kremler Kategoriler: Güneş Yanıklarının Çözümleri Nivea Sun Invisible Protection İle Transparan Koruma, Özel Güneş Koruyucuları, Güneşe Karşı Koruyucu Kremler

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home