NiveaVisage Yoğun Nemlendirici Krem
NIVEA VISAGE Yoğun Nemlendirici Günlük Bakım Kremi :Kuru ve Hassas ciltler için temel nemlendirme
Kuru ve hassas ciltler genellikle nemsizdir ve dış etkenlerle savaşmakta zorluk çeker.Bu negatif etkenler, gün boyu ciltte rahatsızlık ve hassasiyet yaratabilir.
Yoğun Nemlendirici Günlük Bakım Kremi,kuru ve hassas ciltlerin ihtiyacına cevap vermek ve cildin doğal dengesini uzun süreli koruyabilmek için gerekli olan nemlendirici,yatıştırıcı ve yumuşatıcı elementleri cilde sağlamak üzere özel olarak formüle edilmiştir.Cildin dış etkenlere karşı en iyi şekilde direnç göstermesine yardımcı olur.Etkin koruma sağlar.
Sonuç:Etkin şekilde nemlenmiş,yumuşaklık kazanmış ve doğal dengesi korunmuş cildiniz, güçlenir ve dış etkenlere karşı daha dirençli hale gelir.Rahatsızlıkları kaybolmuş ve canlılığına tekrar kavuşmuş cildiniz gençliğini ve doğal güzelliğini daha uzun süre muhafaza eder.Yoğun olmasına rağmen hafif dokusu cilde kolayca nüfuz eder ve makyaj için mükemmel bir zemin oluşturur.
50 ml
NiveaVisage Yoğun Nemlendirici Krem Kategoriler: Cilt kremi, Cilt nemlendirici NiveaVisage Yoğun Nemlendirici Krem  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home