OKULDA MİKROPLARDAN KORUMANIN PRATİK YOLU FONEX ANTİBAKTERİYEL

Fonex, sınıfta, serviste, kantinde kısacası her yerde hijyen sağlayarak öğrencileri mikroplardan koruyor. Anne-babalar, çocuklarının çantalarına “Vire-X Anti-bakteriyel” ürünlerini koyup güvenle okula gönderiyor…

Okulların başlamasıyla birlikte aileler çocuklarının mikrop kapacağı,  hastalanacağı endişesi yaşıyor. Çocuklarını temizlik konusunda eğiten anne babalar, Fonex’in bakterilere karşı etkili koruma özelliğine sahip “Vire-X Anti-bakteriyel” ürünleri sayesinde çocukların gönül rahatlığı ile okula yolluyor.

Fonex Vire-X Anti-bakteriyel ürünleri, mikrobik üremenin ve yayılmanın en yüksek olduğu okul, dershane, kantin, yemekhane, gibi alanlarda hijyen sağlamada etkili ve pratik bir yöntem.

Fonex, dört farklı anti-bakteriyle ürünüyle; Vire-X El Temizleme Jeli, Vire-X El Temizleme Köpüğü, Vire-X Sıvı Sabun, Vire-X Dezenfektan Oda Spreyi ile bulunulan her ortamda hijyen sağlıyor.

Çeşitli yaş gruplarından yüzlerce öğrenciyle aynı sıraları paylaşan, aynı tuvaleti yemekhaneyi ve kantini kullanan çocuklar Fonex Vire-X El Temizleme Jeli ile kolayca ellerini temizleyebiliyor. Anında tam hijyen sağlayan bu ürün elleri, pratik olarak dezenfekte ediyor ve oluşan bakterilerin yerleşmesini önlüyor. Mikrop ve bakterilerin yol açtığı hastalıkların, grip virüslerinin bulaşmasının önlenmesine de yardımcı oluyor.

El temizlik jelini isterseniz tek başına, isterseniz ellerinizi sabunla yıkadıktan sonra kullanabilirsiniz. Birkaç damla jeli avucunuzda yayarak bütün elinize kuruyana kadar yedirmeniz yeterli. Okul çağındaki çocuklara da ürünü nasıl kullanacaklarını öğreterek, doğru temizlik alışkanlığı edinmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Fonex, Vire-x El Temizleme Jeli’ni özel fiyatıyla tüm kozmetik mağazalarında, marketlerde ve tüm eczanelerde bulabilirsiniz.

FİYATI:

www.fonex.com.tr

OKULDA MİKROPLARDAN KORUMANIN PRATİK YOLU FONEX ANTİBAKTERİYEL Kategoriler: Genel OKULDA MİKROPLARDAN KORUMANIN PRATİK YOLU FONEX ANTİBAKTERİYEL  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home