OP.DR. FERİDUN KUNAK VE BİTKİSEL REÇETELERİ
Dr feridun Kunak, vermiş olduğu sağlıklı ve bitkisel öneriler ile, hepimizin sevgisini ve takdirini kazanmış bir isim. Çeşitli TV programlarında yer alarak bizleri bilgilendiren, Feridun Kunak, Yine bu hafta bizlere çok faydalı öneriler ve bazı bitkisel kürleri önerdi. İşte Feridun Kunak’ın önermiş olduğu reçeteler.


OP.DR. FERİDUN KUNAK VE BİTKİSEL REÇETELERİ Kategoriler: Genel OP.DR. FERİDUN KUNAK VE BİTKİSEL REÇETELERİ  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
11 yorum var
 1. sinan dedi ki:

  sivilce gibi ufak şeyler onlar nasıl kaybolur bide cilt güzelliği için

 2. ayşegül dedi ki:

  kaşları lazerde yanan biri tekrar eski kaşları çıkarabilmek için ne yapmalı ALLAH ın izni ve sizin vesilenzle .kesin sonuç vermş olabilecek bir karışım .varsa .

 3. ayşegül dedi ki:

  kaşları lazerde yanan biri tekrar eski kaşları çıkarabilmek için ne yapmalı ALLAH ın izni ve sizin vesilenzle .kesin sonuç vermş olabilecek bir karışım .varsa .

 4. caner dedi ki:

  ayşegül kaşlarına sarımsak sür

 5. . dedi ki:

  Göğüs ve yan yağlar nasıl küçültülebilir?

 6. reguired dedi ki:

  sivilcelerimin gitmesi için ne yapabilirim bir öneriniz varmı ?

 7. merve dedi ki:

  sivilcelerimin gitmesi için ne yapabilirim bir öneriniz varmı ?

 8. ecem dedi ki:

  sivilcelerimin gitmesi için ne yapabilirim bi öneriniz warmı arkadaşlar

 9. gülsüm dedi ki:

  merhaba. bn 23 yasındayım yuzumde sıvilce ve guneş lekelerım var. doktra gıttım ama faydasını goremedım sızın bı onerınız varmı..yardımcı olursanız cok sevırım…

 10. fatma dedi ki:

  ferudun by slm bn denizliden fatma abi bn 38 yaşındayım eşimden 6 yıl önce ayrıldım 1 kızım var 15 yaşında.göstermiyorlar.idrar yolları enfeksiyonum çok oluyor sürekli.göğüslerimin her ikisinde kitle çıktı yumurtalıklarında kist var dediler. Durum iyi olsa yanınıza kanala gelmek çok istiyorum bana yardımcı olursanız çok sewinirim…doktora birlnde gltsem dlyerinde gidemiyorum sskm yok işim yok. Bu hastalıklarım bnm piskolojimi çok bozdu.. Allah size sağlık huzur,mutluluk versin güzel abim aylenizle beraber… İyi haberlerinizi bekliyorum…..

Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home