OPI – The Muppets oje koleksiyonu, Tırnak ojesi deyip geçmeyin!

380130″>
Moda tutkunları için tırnaklara renk trendlerine uygun oje sürmek, en az hangi renk ayakkabı tercih etmek gerektiği kadar önemlidir! Tırnak bakımının yanısıra oje trendlerini de takip ediyorsunuz sizin için güzel bir haberimiz var.

Dünyaca ünlü oje markası OPI yeni gösterime giren The Muppets filmi karakterleriyle işbirliği yaparak onlara özel oje renkleri tasarlamış. The Muppets karakterlerinin renkli ve neşeli kişiliklerini yeni tasarım oje renklerine yansıtan OPI koleksiyonu çok beğenileceğe benziyor! Pırıltılı renklerin yanısıra kırmızı gibi sevilen renklerin farklı tonlarını da sunan OPI oje renkleri Muppets karakterleriyle oldukça uyumlu görünüyor!

OPI – The Muppets oje koleksiyonu, Tırnak ojesi deyip geçmeyin! Kategoriler: Tırnak Cilaları ve Ojeler OPI – The Muppets oje koleksiyonu, Tırnak ojesi deyip geçmeyin!

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home