Organicum Sun Oil, Doğal Bir Boronzluk İçin, bronzluğu doğallığa Taşıyan Ürün

190674″> Doğal içeriğiyle dikkat çeken marka Organicum, yeni ürünü `Organicum Sun Oil` ile bronzluğu doğallığa taşıyor.

Organicum Sun Oil, 10 organik yağın bronzlaştıran anti – oksidan karışımından oluşuyor. Güneşin zararlı ışınlarından hem korunmak isteyen hemde doğal bronzluktan vazgeçmeyenler için özel formülle hazırlanmış Organicum Sun Oil içerdiği bir çok doğal yağ ile güneşten koruyup bronzlaşmanızı sağlarken aynı zamanda da cildinizin nemlenmesini sağlıyor.

Cildiniz hem besleniyor hemde bronzlaşıyor
İçerdiği tatlı badem, havuç, kakao, üzüm çekirdeği, ceviz ve susam gibi organik yağların hücre yenileyen ve onaran yapısı, güneş ışınlarına karşı doğal filtre özelliği ile cildinizii yıpratmadan ve sertleştirmeden doğal bronzluk sunuyor. İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde anti – aging özelliğine sahip Organicum Sun Oil’in içinde ayrıca kayısı çekirdeği, buğday, lavanta ve zeytin yağlarıda var. Tüm cilt tipleri için uygun olan Organicum Sun Oil, sentetik ve tahriş edici hiçbir renklendirici, parafin, paraben, alkol ve koruyucu içermiyor.

Organicum Sun Oil’in fiyatı: 20 TL

Organicum Sun Oil, Doğal Bir Boronzluk İçin, bronzluğu doğallığa Taşıyan Ürün Kategoriler: Güneş Yanıklarının Çözümleri Organicum Sun Oil, Doğal Bir Boronzluk İçin, bronzluğu doğallığa Taşıyan Ürün  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Bir yorum var
  1. selim dedi ki:

    kalıcı bronzluk ıcın gereklı urun sıparısı vermek ıstıyorum yardımcı olurmusunuz iletişim : 0543 897 97 88

Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home