ORGANİK SABUNLAR
Organik Sabunlar
Organik Sabun,İnci Tozlu Sabunu,Bittim Sabunu,Tarçın Sabunu,Papatya Sabunu,Limon Sabunu,Menengiç Sabunu,Gül Sabunu,Kayısı Sabunu,Buğday Sabunu
Yüzde 100 organik olarak üretilen sabunların faydaları şöyle sıralanıyor:
Bittim Sabunu-Bittim Sabun-Bittim Sabunu Faydaları
Egzama, mantar, ergenlik sivilcelerine, saç diplerindeki yaralara karşı çok etkili olduğu belirtilen bittim sabunu, saç dökülmelerinde ve saçların yanlanmasını önlemesinde etkin olarak kullanılır.
İnci Tozlu Sabunu,İnci Tozlu Sabun,İnci Tozlu Sabunu Fayfaları
Süt-Bal İnci Tozlu Sabunu, Göz altı morluklarında en etkili olduğu belirtilen bu sabunun, cilde canlılık verdiği, beslediği, yumuşattığı ve nemlendirdiği, bütün cilt tipleri için uygun bir besleyici özelliğe sahip olduğu ifade ediliyor.
Tarçın Sabunu,Tarçın Sabunu Faydaları
Yüz çillerinin giderilmesinde etkili olduğu kaydedilen bu sabunun yara, sivilce ve çatlaklar için en etkili sabun olduğu vurgulanıyor.
Papatya Sabunu-Papatya Sabunu Faydaları-Papatya Sabununun Faydaları
Göz kapağı iltihaplarına iyi gelen bu sabun, göz altı tabalarında etkili olduğu, selülit tedavisinde kullanıldığı, egzama kaşıntı ve mantara iyi geldiği, ayrıca saçlara dolgunluk ve parlaklık veriyor.
Limon Sabunu,Limon Sabunu Faydaları
Ciltteki gözenekleri açarak cildin nefes almasını sağlayan bu sabun ise sivilce, siyah nokta ve çillere iyi geliyor. El ve ayak nasırlarında etkisini gösteren sabun, doğal bir antiseptik. Cildin nem dengesini sağlayan sabun, köpüğü ile yapılan masaj baş ve vücut ağlarında etkili.
Menengiç Sabunu,Menengiç Sabunu Faydaları,Menengiç Sabununun Faydaları, Menengiç Sabun Faydaları
Sedef, kaşıntı, selülit ve topuk çatlaklarına iyi gelen bu sabun ise saçları ve cildi besliyor, düzenli kullanıldığında cilt çatlaklarını gideriyor ve nasırları yok ediyor.
Meyan Kökü Sabunu,Meyan Kökü Sabunu Faydaları
Sedef, behçet, lüpus türleri, pernisiöz anemi, hashimoto gibi rahatsızlıklarda diğer tıbbi ve bitkisel tedavilerle birlikte uygulanan sabunun, kanser ve lösemi tedavilerinde hastanelerde bitkisel destek olarak kullanıldığı vurgulanıyor.
Gül Sabunu,Gül Sabunu Faydaları,Gül Sabunun Fayfaları
Gül Yapraklı Sabun, Cildin nem dengesini korur. Alerjik ve hassas ciltler için rahatlıkla kullanılabilen bu sabun, egzama, sedef ve kaşıntıya iyi gelir.
Kayısı Sabunu,Kayısı Sabunu Faydaları
İçeriğinde bulunan bol E vitamini sayesinde nem kaybını önleyerek cildin direncini artırır. Tüm ciltler için uygun olan bu sabun da düzenli kullanıldığında sivilce, siyah nokta ve lekelerin giderilmesinde etkili.
Buğday Sabunu,Buğday Sabunu Faydaları
Hücre yenilenmesinde etkin olduğu ifade edilen buğday sabununun, içerisindeki A, D ve B vitaminleri ile pürüzsüz bir cilt görünümü sağlıyor, yara, yanık ve ciltteki güneş ve doğum lekelerini giderdiği belirtiliyor.
Organik Sabun,İnci Tozlu Sabunu,Bittim Sabunu,Tarçın Sabunu,Papatya Sabunu,Limon Sabunu,Menengiç Sabunu,Gül Sabunu,Kayısı Sabunu,Buğday Sabunu


ORGANİK SABUNLAR Kategoriler: Genel ORGANİK SABUNLAR  Etiketler: , , , , , , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Bir yorum var
 1. hakan tiryaki dedi ki:

  Sayın İlgili; Balıkesir bölgesinde yaşamaktayım,bölgede Çitlenbik(Menengiç) bol miktarda bulunmakta bunun meyvesini nasıl değerlendirebilirim.
  Yardımınız için teşekkür ederim.
  Saygılarımla.
  Hakan Tiryaki
  Tel 0507 992 02 16

Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home