Poliüretan Ahşap görünümlü ürünler poliüretan dekorasyon

Dekoratif poliüretan ürünler daha yeni yeni ülkemizde tanınıyor. Çok şık motifli ahşap ve taş görünümlü modeller, payandalar, kartonpiyerler .. iç ve dış dekorasyona dair yüzlerce modellerden en çok beğendiğim ahşap görünümlü ürünleri sizlere tanıtmaya kara verdim.
Poliüretan beyaz ahşap görünümlü P-1980-A modelinin koyu meşe olan modeli p-1980-B modelinin görselleri ile sizlere tanıtıyoruz. metre uzunlatkati ahşap görünümlü tahta panel modelimizin gneişliği 27 cm dir. Farklı boy ve ölçülerdeahşap görünümlü ürünlere gereksiniminiz var ise bizimle iletşime geçerer sizin isteğinize uygun ürünleri temin edebilirsiniz.

 Eskitme görünmlü ahşap taklidi poliüretan panel imalatı, Beyz ve koyu meşe isteğe göre açık meşe. kestane ve ceviz renklerede boyanabilir. Dekoraif ahşap taklidi kirişler kütükler ve panellerin imalatını istediğiniz boy ve ebatlarda yapmaktayız.

Not: Resimlerdeki ürünleri ve daha fazlasını  poliüretan dekor ürünleri iamlatçı firmada bulabilirsiniz  http://poliuretandekorasyon.com/urun/ahsap-ve-tas-taklidi-urunler

Poliüretan Ahşap görünümlü ürünler poliüretan dekorasyon Kategoriler: Poliüretan Dekor, Poliüretan Dekorasyon Poliüretan Ahşap görünümlü ürünler poliüretan dekorasyon  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home