Rahatsız edici tüylerden Kurtulmak Artık Çok Kolay

Rahatsız edici tüylerden kurtulmak artık eskisi gibi eziyet çekici bir durum değildir. Teknolojinin ve Doğanın sayesinde yöntemler oldukça fazlalaşmıştır.

Rahatsız edici tüylerden kurtulmak için :

1) 10 gr vazelin, 30 gr lanolin ve 25 gr kırlangıç otu özünü bir tencereye koyup, içinde su kaynamakta olan başka bir tencerenin üstüne oturtarak, buharın sıcaklığıyla erimesini (benmari usulü) bekleyin.
2) Eriyince, 15 gr nişasta ekleyin, karıştırın, soğuyunca maske halinde yüzünüze sürüp, 8 saat sonra sıcak suyla yıkayın. Biraz uzun sürmekle birlikte oldukça etkili bir sistemdir. ”

Rahatsız edici tüylerden Kurtulmak Artık Çok Kolay Kategoriler: Cilt Bakımı, Genel Rahatsız edici tüylerden Kurtulmak Artık Çok Kolay  Etiketler: , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home