Roman kızı kimi seçecek?

Gönülçelen’deki aşk rekabeti her hafta biraz daha alevleniyor..

atv’nin romantik dizisi ‘Gönülçelen’de bir süredir aşk üçgeni yaşanıyor. Tuba Büyüküstün’ün canlandırdığı ‘Hasret’, müzisyen Murat’a (Cansel Elçin) kör kütük aşıkken, inat uğruna gitti, onun en yakın arkadaşı Levent’le (Onur Saylak) nişanlandı. Olay, dizinin tiryakilerinden büyük tepki aldı. İzleyiciler sanal alemi ayağa kaldırdı..

“Hasret’in yaptığını hiç kimse yapmaz, yapamaz. Bu kız kesinlikle ne yaptığının farkında değil!”, “Hasret beni hayal kırıklığına uğrattı”, “Bu masum aşk düştüğü yerden kalksın”, “Hasret’le Levent evlenirse, diziyi seyretmem” gibi yorumlarda bulunan ‘iflah olmaz romantikler’ senaristleri nasıl etkileyecek bilinmez ama duruma ‘Hasret’in tarafından baktığımızda işinin zor olduğu da aşikar…

Genç kız, Levent’e, ona hep arka çıktığı, destek olduğu ve asla yargılamadığı için sempatiyle karışık bir sevgi besliyor, müzisyen Murat’a ise büyük aşk duyuyor.

Sabah gazetesi ‘Hasret’in peşindeki iki yakışıklıyı; Murat ile Levent’i bütün yönleriyle karşılaştırdı… Bakın ortaya nasıl bir tablo çıktı!

MURAT TURALI
HIRÇIN, İNATÇI VE KISKANÇ
Elçin dizide kendi sesini kullanmıyor. ‘Murat Tunalı’ karakterini Kaya Akkaya seslendiriyor. Murat klasik ve sade giyiniyor.

Favorisi ise ceket altına bisiklet yaka koyu renk tişört… Kibirli ve hırçın bir yapısı var. Geçmişinde kız arkadaşı intihar ettiği için içine kapanık. Bu olay Hasret’le ilişkilerini de etkiliyor. İşinde çok kuralcı, mükemmelliyetçi.

Derste çok küçük bir hata yaptı diye bir öğrencisini kolaylıkla ağlatabilir.

İşini özel hayatından çok ayrı tutuyor. Hemen hemen her müzik aletini çalabilir. Piyasada kapış kapış giden besteler yapıyor ancak Murat için bu çok da önemli değil..

Geçmişte yaşadığı acı olay Murat’ı ulaşılması zor bir adam haline getirmiş.
Çapkınlık yapıyor ama bir kadına asla, onunla sabahlayacak kadar yakınlaşmıyor. Bütün dünyası müzik….

LEVENT YILDIRIM
SEMPATİK VE DIŞA DÖNÜK
Prodüktör Levent Yıldırım’ı oynayan Onur Saylak’ı ‘Gönülçelen’de kendi sesi ile izliyoruz. Levent’in tarzı spor… Jean, boğazlı kazak, spor mont tercih ediyor. Modayı takip ediyor. Sempatik ve insanları eğlendirmekten mutlu olan, hayat dolu bir adam. Tatlı diliyle yılanı bile deliğinden çıkaran cinsten… Büyük bir prodüksiyon şirketinin sahibi… Sürekli ünlü isimlerle birlikte çalışıyor. Onlarla arası çok iyi… Hırslı ve kazanmayı seven bir yapıya sahip… Daha çok popüler tarzda şarkıcıların albümlerinin prodüktörlüğünü yapıyor. Çünkü para kazanmak onun için önemli…

Hasret’le tanışmadan önce, prodüktör olmanın nimetlerinden yararlanarak, ünlü olmak isteyen genç kızları tavlayan Levent, pek çoğunun da ahını aldı.

Ailesi şehir dışında, yalnız yaşıyor.

Ama Murat’ın ailesini kendi ailesi gibi benimsemiş..

Klasik otomobillere düşkün.

Roman kızı kimi seçecek? Kategoriler: Genel Roman kızı kimi seçecek?  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home