Saç diplerine saç maskarası kullanmak zararlı mı?

Kozmetik firmalarının  piyasaya sürdüğü saç maskaraları bir çok insan tarafından  evet kullanılıyor   ama  kullanmayı isteyipte  çelişkide kalan hanımlar için biraz  saç maskarasından bahsedelim.

Saçlarına  boya süren bayanların dip boyalarda , saçları beyazlayanlarda  göze çok çarpan görüntüler ortaya çıkıyor. Bunları bir nebzede olsa boyamayı geciktirebiliriz. Saç maskarası saçlarımızın önlerinde kolaylık sağlayabilir  ancak  dip boyasının yapılacağı zaman saçta  , maskarann kalmamasına dikkat edilmelidir. Saç maskarasının üzerine uygulanan dip boyası tutmaz.  O yüzden saç maskarasını alkol ile çok iyi silmeliyiz..

Saç diplerine saç maskarası kullanmak zararlının olmadığını  öğrendik. Kullanmak isteyen bayanlar gönül rahatlığı ile kullanabilir.

 

Saç diplerine saç maskarası kullanmak zararlı mı? Kategoriler: Genel Saç diplerine saç maskarası kullanmak zararlı mı?  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home