Saçınızı doğal yoldan renklendirin

Saçlarınızın rengini değiştirmek ya da var olan saç renginizi daha fazla vurgulamak ister miydiniz?

İşte doğal saç rengi değiştiricileri
Kına:

Kına zaten en doğal saç rengi değiştirici ürünlerin başında geliyor. Ayrıca kına ile eller, ayaklar  da renk değiştirilebiliyor. Ayrıca saçınızı fazlasıyla beslediğiniz ve güçlendirdiğini de unutmayın.
Kına saça kırmızı rengi veren lawsone  maddeciğini bırakır. Bu şekilde saç renginde değişme olur. Ayrıca saç derisindeki kepek ve mantara da çok iyi gelir.

Papatya

Papatya, Ebegümeci ve zerdeçal doğal yoldan saç rengi değiştirmek için uygulayabileceğiniz kaynaklar arasında yer alır. Papatya saça kendi rengini geri veriri, parlaklık ve açık tonlar veriri. Ayrıca derinin yatışmasına ve saçın büyümesine de katkıda bulunur. Devamlı kullandığının papatya suyu sizi sarışın yapabilir.

 Shikakai (Acacia Concinna)

Kepek ve saç dökülmesi sorunlarına çok iyi gelir. Ayrıca saça yüksek bir parlaklık etkisi veriri. Sağlıklı görünmesini sağlar. Ayrıca bu bitki saç için mükemmel bir temizleyici olarak kabul edilebilir. Dünyanın en orijinal pH değeri olan şampuanı sayılabilir.
Bunların dışında  meşe palamudu, bakkam ağacı ve Brezilya ahşabı  gibi ağaçlar gri saçları  karartmak için kullanılır.

Saçınızı doğal yoldan renklendirin Kategoriler: Genel Saçınızı doğal yoldan renklendirin  Etiketler: ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home