Saçları daha dolgun göstermek için

dolgun saçlar

Daha dolgun ve gür saçlara sahip olmak isteyen kadınların başvurabileceği birkaç yöntem var. Kalıcı olarak uzun ve gür saçlara sahip olmak isteyen kadınlar, keratinli kaynakla bu sonucu elde edebilir. Düğün, davet, toplantı gibi daha kısa süreli durumlar için saçınızı dolgun göstermeyi tercih ediyorsanız o zaman çıt çıt sizin için en uygun çözüm olabilir.

Çıtçıt uygulaması güç görünen bir yöntem olsa da yaşamında günlük olarak kullanan birçok kadın bulunuyor. Çıtçıt; saçların metal taraklarla taranıp baş kısmından şerit halinde dikilmesiyle başa monte ediliyor. Daha sonra istenen ebat ve yoğunluğa göre şeritler kesilerek üst üste konuluyor. Saça tutturma işlevini gören klips klips tokalar bu zemin üzerine belli sayıda dikiliyor.

Çok ince telli ve seyrek saçlar çıtçıtı taşıyamayacağından bu tip saçlara çıtçıt tavsiye edilmiyor. Dalgalı ve kıvırcık saçları olanlar için ise aynı tip saç kullanılmalı, çıtçıt önerilmiyor.

Saçları daha dolgun göstermek için Kategoriler: Genel Saçları daha dolgun göstermek için

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home