Saçlarınız nefes alsın!

343497389571 Saçlarınız nefes alsın!

Her gün kullandığınız şampuanınızın ve saç şekillendiricinizin de saçlarınızı dökebileceğini biliyor musunuz?

Şampuan seçiminizi yaparken bile dikkatli olmalısınız. Çünkü bazı şampuanların ve sprey, jöle gibi saç şekillendiricilerin içerisindeki kimyasal bileşenler saç dökülmesine sebep olabiliyor. Fakat saç dökülmesini, bitkisel içerikli ve medikal şampuanlarla önleyebilir, hatta bitkisel içerikli saç bakım ürünleriyle saçlarınızı besleyerek sağlıkla parlamasını sağlayabilirsiniz.

Anti-aging sadece yaşlanmayı önlemiyor!
Anti-aging özellikli ürünlerin kırışıklıkları giderdiğini biliyoruz. Fakat anti-aging’in tek özelliği bu değil. Anti-aging etkili özel medikal şampuanlar ve saç bakım ürünleri peeling özelliği yaparak ölü hücreleri saç derisinden atıyor. Böylece hücrelerde saç gelişimini destekleyerek, saç dökülmesini de önlüyor.

Bu tür bakım ürünleri aynı zamanda saç derisine peeling görevi yaptığından saç derinizin nefes almasını sağlayarak kepek problemlerinde de en etkili çözümü sunuyor. Bitkisel içerikli medikal şampuanlar, diğer şampuanlara göre çok daha etkili bir bakım yapıyor.

Eğer saç şekillendiricilerden vazgeçemiyorsanız, yine bitkisel içerikli ürünleri tercih etmelisiniz. Jöle, sprey gibi saç şekillendiricilerin içeriğindeki çeşitli maddeler saçta uzun süre kaldığında saçın hava almasını önler ve saç dökülmesine sebep olabilir. Fakat bitkisel içerikli saç şekillendirici ürünler, saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda da saçlarınızı besler.

SABAH

Saçlarınız nefes alsın! Kategoriler: Saç Bakımı Saçlarınız nefes alsın!

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home