Sağlıklı Zayıflama Metotları

Zayıflamaya çalışırken kntrolsüzce her önerilen diyet listesinden medet umarak diyet proğramları ile genel sağlığımızın bozulurak bir çok hastalığa yakalanma riskine karşı tüm uzmanlar diyet yapacak kişileri uyarıyor. Sağlıksız diyet prorğramlarını uygulamak sonucunda ölüme varabilecek risk söz konusu. Özellikle hiç yağ almadan vücudun yağ ihtiyacı dikkate alınmadan hazırlanan diyet listeleri hızlıca kilo kaybına neden olabilir ancak, sonuçta bağırsakların embelleşmesi ve kabızlık gibi bir çok sorun meydana getirebilir.

Çabuk kilo verdiren diyet proğramları sonucunda verilen kilolar tekrar normal beslenmeye başlandığınıda tekrar aynı hızla verilen kilolar geri alınacaktır.

Sağlığımızı riske sokmadan Kendimize uygun bir diyet proğramını ancak diyet ve beslenme uzmanı kontrolünde zayıflamaya çalışmak gerekir.


Sağlıklı Zayıflama Metotları Kategoriler: Diyet, Sağlıklı Beslenme Sağlıklı Zayıflama Metotları  Etiketler: , , , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home