Sally Hansen İle French Manikür, 5 dakikada kusursuz bir french manikür

194740″> Amerika’nın bir numaralı tırnak bakım markası Sally Hansen ile salon kalitesinde olağanüstü bir french maniküre hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sally Hansen French Manicure Pen; içeriğindeki retinol ve bakır peptidler ile kırılan ve katmanlara ayrılan güçsüz tırnakları beslemeyi ve nemlendirmeyi destekliyor. Patentli Perfect-Glide Brush™ fırçası pürüzsüz ve kolay bir sürüm sağlıyor.
5 dakikada kusursuz bir french manikür için ihtiyacınız olan her şey işte bu kutunun içinde. Beyaz uçlu kalem; French Manikürünüzün beyaz şeridinin tek hamlede kolayca uygulanmasını sağlıyor. Tırnak Uzatıcı Oje; tırnaklarınıza kusursuz bir renk katarken, uzamalarına destek oluyor. Tırnak Uzatıcı Astar ve Cila Kat ise manikürünüzün daha uzun ömürlü olmasını sağlar ve tırnaklarınızın uzamasına yardımcı oluyor.

Sally Hansen İle French Manikür, 5 dakikada kusursuz bir french manikür Kategoriler: Tırnak Cilaları ve Ojeler Sally Hansen İle French Manikür, 5 dakikada kusursuz bir french manikür

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home