Sally Hansen’den Bir İlk; Kalem Oje, güzellinize güzellik katacak kalem oje, Sally Hansen’den Bir İlk; Kalem Oje

174216″> Güzelliğin tek ve en belirgin simgelerinden olan siz kadınlar için bakım ne kadar pratik ve etkileyici olursa o kadar mükemmel oluyor. Kim bilir belki de bu sesinizi duyan bir aklı ürünüdür “Kalem Oje”.

Evet, şaşırmayın artık deftere yazar kadar basit ve daha hızlı bir güzellik tekniğiniz olacak. Kalem şeklinde tasarlanması tırnak dışına taşmalarda da olumlu gelişmelere imza atmasını sağlıyor.

“Sally Hansen” in tasarımı olan “Color Quick Fast Dry Nail Color Pen” ile artık daha pratik ve kusursuz oje uygulamaları sizinle. Özellikle iş hayatının içinde bulunan güzel bayanlar için düşünülen bu ürünü eminim sizlerde çok seveceksiniz.

Ürünün avantajlarına biraz daha yakından bakacak olursak;

Ojeyi damlatma derdinizin yok,
Hızlı kuruması sayesinde normal yaşama dönüşünüz hızlanacak,
Kalem tasarımı sayesinde uygulaması oldukça kolay ve dilediğiniz şekilde tasarımlar yapmanıza olanak sağlıyor.

Son olarak ürünün 8 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Sally Hansen’den Bir İlk; Kalem Oje, güzellinize güzellik katacak kalem oje, Sally Hansen’den Bir İlk; Kalem Oje Kategoriler: Tırnak Cilaları ve Ojeler Sally Hansen’den Bir İlk; Kalem Oje, güzellinize güzellik katacak kalem oje, Sally Hansen’den Bir İlk; Kalem Oje

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home