Salyangoz Kreminin Faydaları, Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır, Salyangoz Kremi Cid Bakımı İçin Etkileri, cildimizide yenileme özelliğine sahip krem

357543″>
SALYANGOZ KREMİ NEDİR FAYDALARI VE CİLT BAKIMI İÇİN ETKİLERİ NELERDİR
Kendi kendini yenileyebilen tek hayvanın salyangoz olduğunu biliyor muydunuz? Salyangoz ilk düşündüğümüzde sümüksü bir salgısı olan biraz tiksindirici bir hayvan olarak aklımıza gelir. Fakat salyangoz kendini yenilediği gibi cildimizide yenileme özelliğine sahiptir. Peki nasıl yenileme etkisi gösteriyor? Salyangoz Allantoin denilen bir madde salgılar. Allantoin maddesi, protein,vitamin ve kalsiyum açısından çok zengin bir salgıdır. İşte salyangoz Allantoin salgısı sayesinde cildi yeniler, yaşlılık etkilerine, kırışıklığa ve sivilcelere ve sivilce izlerine mucize etkisi yapar. Allerjen bir yapısı olmadığından tüm ciltlerde kullanılabilir ve hiçbir yan etkisi yoktur.
Salyangoz Kreminin Faydaları:
* Yüzdeki Akne, sivilce, kırışıklık ve siyah noktaların önlenmesinde etkili bir üründür. * Çatlak İzleri için, Vücudun herhangi bir yerindeki çatlak izlerine, günde iki kez olmak üzere, hergün ufak bir miktar krem tatbik ediniz, etkili sonuçlar vermektedir.
* Yara ve Yanık İzlerinde, Eski ya da yeni yara veya izler üzerine uygulanabilir. Uygulamadan önce, yaranın tamamiyle iyileşmiş olması gerekmektedir. Ameliyat yaraları için, dikişler alındıktan ancak 2 ya da 3 hafta sonra kullanıma başlanılması gerekmektedir.Taze yaraların üzerine doğrudan uygulama yapmayınız.
* Güneşlendikten sonra kullanmak için olup İçeriğindeki maddeler sayesinde, güneşten kaynaklanan koyu lekelerin oluşmasını önler. Aynı zamanda, deride oluşan yanık, tahriş ve kızarıkların azaltılmasına yardımcı olmaktadır.
* Salyangoz Protein Özlü Krem Içeriğindeki Allantoin cildin yenilenmesine yardımcı olur.
* İçeriğindeki Elastin Cildin esneklik kazandırmaya yardımcı olur.
* Salyangoz kremindeki bulunan Vitaminler, Cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.
* İçerdiği Kolajen madde cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
* Glikolik Asit, Ölü cildin atılmasına yardımcı olur.

Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır:
Kullanmadan önce cildinizi temizleyiniz. Günde 2-3 kez, bilhassa geceleri, ince bir tabaka halinde cildinize uygulayınız. Tamamen emilene kadar cilde masaj yapınız. Makyaj yapmadan önce 2 veya 3 dakika kurumasını bekleyiniz.Netten alıntıdır.

Salyangoz Kreminin Faydaları, Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır, Salyangoz Kremi Cid Bakımı İçin Etkileri, cildimizide yenileme özelliğine sahip krem Kategoriler: Cilt Sıkılaştırma Salyangoz Kreminin Faydaları, Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır, Salyangoz Kremi Cid Bakımı İçin Etkileri, cildimizide yenileme özelliğine sahip krem

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home