Selülit icin Bitkisel Maskeler, Selülite Cözüm, Sirke Maskesi, Elma Sirkesi Maske

164925″> Selülit İçin Sirke Maskesi Selülit icin Bitkisel Maskeler-Selülite Cözüm-Sirke Maskesi-Elma Sirkesi Maske


Selülit her bayanın korkulu rüyasıdır..Düzensiz beslenme,kahve ve çayın çok tüketilmesi,kuruyemiş gibi yağlı yiyecekler başta bacakklarımız olmak üzere vücudumuzda portakal kabuğu görünümünün oluşmasına sebep olur.

Selülittten kurtulmak için en öenmlisi düzenli besmelneye dikkat etmeli ve bol su içmeliyiz.Bunun yanında doğanın bize sağladığı olanakalrdanda faydalanmalıyız.Evet..Mucize sıvıdan bahsediyoruz.Yani “sirkeden”

Elma sirkesi ile eşit miktarda suyu karıştırdıktan sonra bir miktarda limon yağı veya biberiye yağı ekliyoruz.

Karışımı hazırladıktan sonra selülitli bölgeye sürüyoruz. Ardından bir naylon ile (streç seralar da olabilir) karışımı sürdüğümüz bölgeyi kapatıp hava almasını engelliyoruz. Sonrasında vücudun rahatça terlemesine olanak sağlamak için, ısıtmamız gerekiyor. bunun içinde Naylonla kapattığımız bölgeyi bir battaniye yada buna benzer bir bezle örtüyoruz.. Yaklaşık 1 saat beklettikten sonra naylonu ve battaniyeyi kaldırıyoruz..

Sonra güzelce ovarak selülitli bölgeyi yıkayıp

Ardından selülitli bölgeye nemlendirici krem sürüyoruz..

Bu işlemidüzenli olarak 1-3 ay arası yaparsanız selülitlerden tamamen kurtulmuş olursunu..

Selülit icin Bitkisel Maskeler, Selülite Cözüm, Sirke Maskesi, Elma Sirkesi Maske Kategoriler: Selülit Selülit icin Bitkisel Maskeler, Selülite Cözüm, Sirke Maskesi, Elma Sirkesi Maske

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Bir yorum var
  1. melek dedi ki:

    peki bu maskeyi kaç gün aralığında yapmalıyız …

Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home