Selülite savaş açın, RoC Selülite Karşı Yoğun Bakım Kremi, Matrigen Krem, Elancyl Offensive Cellulite, Vichy Lipometric, Deracine İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel, Biotherm Celluli Laser Slim Code

318823″>
Selülit pek çok kadının şikayet ettiği problemlerden biridir. Sağlıksız yaşam koşulları, yanlış beslenme, hareketsizlik, gebelik ve menapoz dönemlerinde hormonların farklı çalışması veya genetik miras nedeniyle selülitler görünmeye başlar. Selülit problemini doğru uygulanan bir bakımla çözmek mümkün!
Özellikle kadınlarda görülen ve ciddi bir problem olan selülit, sanılanın aksine sadece kilolu bayanlarda görülmez. Zayıf ya da şişman her kadının korkulu rüyasıdır. Egzersiz ve kilo verme selüliti ortadan kaldırmamaktadır. Düzenli olarak egzersiz yapan ve düşük yağlı beslenme diyetleri uygulayan kadınlarda bile selülit görülebiliyor. Bu durum, selülitin kontrol altına alınmasını ve selülit tedavisinin ciddi bir şekilde uygulanması gerekliliğini gündeme getiriyor…


YAĞ STOKLANMASINA SON!
Nuxe Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı
Bitkisel Yağlar (susam, fındık, macadamia fındığı), esansiyel yağlar (sedir, greyfurt, cedrol, ölmezotu) ve su yosunu özünden oluşan formülü ile yağ stoklanmasını azaltıyor ve ödem oluşumunu engelliyor.


YAĞ HÜCRELERİNİ SIKILAŞTIRIYOR
Dior Svelte Reversal
Vücut sıkılaştırıcı ve şekillendirici; yağ hücrelerini sıkılaştırmaya ve daha pürüzsüz bir görüntü almaya teşvik eden ilk şekillendirici bakım ürünü. Bal renginde jel kıvamı, tonik tazeliğindeki yapısı ile bir tül gibi vücudunuzu yeniden şekillendirir. Anında cilde nüfus etme özelliği ile hücreleri destekleyerek cilt sıkılığını artırır.


CİLDİN KOLAJEN SENTEZİNİ DESTEKLİYOR
Murad Body Firming Cream
Patentli formülündeki; C vitamini ile cildin kollajen sentezini destekleyerek cildin elastikiyetini artırırarak selülit ve çatlak görünümünü engellemeye yardımcı olur. Sadece , 10 dakikada cilt sıkılığını ve elastikiyetini yüzde 40 artırmaya yardımcı olduğu klinik çalışmalarla ispatlanmıştır.


YENİ YAĞ HÜCRELERİNİN OLUŞUMUNU AZALTIYOR
Biotherm Celluli Laser Slim Code
İçeriğindeki Pyhto-Sveltyl vücutta yağ depolanmasına neden olan yağ asidi sentezini azaltan AMPK proteinini harekete geçirebilme yeteneğine sahiptir. Nilüfer çiçeği, Paraguay çayı, yeşil kahve özü, gingko ve kafein içeriğiyle adipositlerin izini sürer. Yağ depolanmasının azalmasına, yağ yakımına ve yeni yağ hücrelerinin oluşumunun azalmasına yardımcı olur.


KAN DOLAŞIMINI DÜZENLİYOR
Deracine İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel
İçeriğinde bulunan yüzde 100 bitkisel Complex D 17 ekstresi ile dolaşımı düzenleyerek inceltiyor, cilt sıkılığını ve elastikiyetini artırıyor. Deracine’in yaza selülitlerinden kurtulup sıkı bir vücutla girmek isteyen kadınlara çok özel bir sürprizi de var. Deracine Selülit Serumu,selülitlerinizden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlarken inceltici ve sıkılaştırıcı jel cildinizi sıkılaştırıp elastikiyetini artırıyor.


MİLİMETRİK BAKIM
Vichy Lipometric
Lipometric selülitlere karşı yağ hücrelerinin yağ yakımını hızlandırıcı adrenalyse içerir. Lipometric adrenalyse ve manganese ile portakal kabuğu pürüzsüzleştirirken, liposyne adrenalyse, gingko, kafein ve rutin tuzlar ile drenaj etkisi sağlar.


3 ETKİYLE MÜCADELE EDİYOR
Elancyl Offensive Cellulite
Doğal içerikleriyle selülitin görünür izlerini yok eder, etken maddeleri sayesinde hızlı ve gözle görülür bir şekilde cilt üzerinde oluşan portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Offensive Cellulite, selülit üzerinde 3 etkili olacak şekilde özel olarak formüle edildi. 1- Pürüzsüzleştirici etki, 2- Yeniden şekillendirici etki, 3- 1 ay içerisinde tekrarlamayı engelleyici etkisi. Kalça ve basen üzerinde günde sadece tek uygulamayla özel krono-programlı yapısı sayesinde 24 saat etki gösteriyor.


MUCİZE MOLEKÜLER İÇERİK
Matrigen Krem
Kalp ve beyin damarlarında birikerek sertliğe yol açan yağları çözmek için tıpta kullanılan soya lesitini (PPC), artık bölgesel yağlanma ve selülit için de kullanılıyor. Matrigen krem, içeriğindeki mucize molekül PPC sayesinde yağ hücresi zarının akışkanlığını ve geçirgenliğini artırarak etkinlik gösteriyor. Büyümüş yağ hücresini normal boyutlara getiriyor ve sonrasında da yağ hücresinin içini boşaltıyor.


CİLDİNİZİ AYNI ANDA NEMLENDİRİYOR
RoC Selülite Karşı Yoğun Bakım Kremi
Saf ve aktif A vitamini olan Retinol ile yağ yıkımına yardımcı ve kafeine göre 50 kat daha aktif bir madde olan Forskolin içerir. Selülitlerin görünümünü iyileştirirken cildinizi yoğun şekilde nemlendirir .

Selülite savaş açın, RoC Selülite Karşı Yoğun Bakım Kremi, Matrigen Krem, Elancyl Offensive Cellulite, Vichy Lipometric, Deracine İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel, Biotherm Celluli Laser Slim Code Kategoriler: Selülit Selülite savaş açın, RoC Selülite Karşı Yoğun Bakım Kremi, Matrigen Krem, Elancyl Offensive Cellulite, Vichy Lipometric, Deracine İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel, Biotherm Celluli Laser Slim Code

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home