Selülitsiz bacakların sırrı, Rafine şeker ve fazla tüketildiğinde doğrudan yağ olarak depolanan alkol de selülit nedeni

387223″>

Yaz geldi, kadınların kabusu belirdi. Selülitle mücadelenin en önemli adımlarından birinin beslenme olduğunu belirten Dyt. Berna Ertuğ, damar tıkanıklıklarına neden olan trans yağları içeren sucuk, salam, sosis türevlerinden kaçınmak gerektiğini söylüyor.
Ciltte sarkmalar meydana getiren rafine şeker ve fazla tüketildiğinde doğrudan yağ olarak depolanan alkol de selülit nedeni.
Günde 2-3 litre su içerek; C vitamininden zengin maydanoz, karnabahar, brokoli, portakal, kivi, limon, çilek, greyfurt, yeşil biber yiyerek; tavuk, yumurta, mantar, pırasa, bezelye, sarmısak, limon, armut gibi bakırdan zengin besinlerle kan basıncını düşürerek; dolaşıma yardımcı olan muz, karpuz, havuç gibi zengin potasyumlu gıdaları tüketerek selülit oluşumu önlemek mümkün.

Selülitsiz bacakların sırrı, Rafine şeker ve fazla tüketildiğinde doğrudan yağ olarak depolanan alkol de selülit nedeni Kategoriler: Selülit Selülitsiz bacakların sırrı, Rafine şeker ve fazla tüketildiğinde doğrudan yağ olarak depolanan alkol de selülit nedeni

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home