ŞEMS ASLAN SİYTAH NOKTALAR

Ayurveda uzmanı şems aslan,siyah noktalara kesin çözüm sağlayan, bitkisel formülünü açıkladı. bu formül siyah noktaları temizliyor, ciltteki lekelerin oluşmunu önlüyor ve aynı zamanda, zayıflatıp, selülitleri yok ediyor. evet yanlıl duymadınız. Pek çok işi aynı anda yapıyor.
GEREKLİ MALZEMELER :
*zencefil
*okaliptus
*papatya
*melisa yağrağı
*nane
HAZIRLANIŞI: tüm malzemlerden eşit miktarda (1 er tutam kadar ) bitr tülbentin içine koyun. tülbenti bohça şeklinde bağlayın.küçük bir leğenin içine 2 bardak kadar sıcak su koyup içinde bitkilerin olduğu tülbenti bu suyun içinde 5 dakika kadar bekletin. süre sonunda suyunu sıkıp tülbenti tüm cildinizde,dekolte bölgelerinizde ve tüm vücudunuzda gezdirin.
ZAYIFLAMA VE SELÜLİT TEDAVİSİ ;Leğenin içindeki BİTKİ SUYUNUN içine bir taytı sadece bacak kısımlarını sokup ıslatın, bu şekilde ıslak olarak taytı giyin ve tempolu yürüyüş yapın. Isıtıcı bitkisel yağ içerdiğinde, üşümezsiniz.


ŞEMS ASLAN SİYTAH NOKTALAR Kategoriler: Cilt Bakımı ŞEMS ASLAN SİYTAH NOKTALAR  Etiketler: , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home