Sıkı bacaklar için basit hareketler, düzgün bacaklara sahip olma yolları, sıkı bacaklar için öneriler, bacak sağlığı

349014″>
Sandalyeyle yapacağınız birkaç basit hareketiyle kısa süre içinde mini etekler ve şortlar giymeye hazır olacaksınız…

Karate Tekmesi
(1)
Bacaklarınızı açın, dizlerinizi hafifçe kırın ve sandalyenin arka kısmından tutun. Parmak uçlarınız dışarı doğru bakmalı.


(2) Yavaşça yükselin ve sol bacağınızı dışa doğru savurarak havaya tekme atın. Her bir bacakla 10 tekrarlık üç set yaparak egzersizi tamamlayabilirsiniz.


Çapraz Bacak Kaldırma

(1) Sandalyenin arkasını tutun, sağ ayağınızı arkaya, sola
doğru uzatın ve parmak ucunuzu yere dayayın.


(2) Öne eğilin,
sol avucunuzu sandalyenin oturma bölümüne yaslayın
ve sağ bacağınızı yukarı kaldırın. 10 tekrardan oluşan üç seti
tamamlayın, hareketi diğer bacakta da tekrarlayın.


Yana Bacak Açma

(1) Ayaklarınız bitişik şekilde durun ve sağ elinizle sandalyenin arkasından tutun. Sol elinizi belinize koyun ve bu bölgeyi kavrayarak, arkaya, omurganıza doğru çekin.


(2) Sol bacağınızı kırmadan, 45 derece yana doğru açın. Her bir bacakta 10 tekrarlık üç set yaparak egzersizi tamamlayın.


Bacak Esnetme

(1) Sağ ayağınızı, dizinizi 90 derece bükerek kaldırın ve sandalyenin üstüne koyun. Ayak parmak ucunuz sandalyenin oturma bölümüne değebilir.


(2) Şimdi öne doğru eğilin ve bacağınızı yandan çevirip, arkaya doğru uzatabildiğiniz kadar uzatın. Her bir bacakla 10 tekrarlık üç set yaparak egzersizi tamamlayabilirsiniz.

Sıkı bacaklar için basit hareketler, düzgün bacaklara sahip olma yolları, sıkı bacaklar için öneriler, bacak sağlığı Kategoriler: Bacak Bakımı Sıkı bacaklar için basit hareketler, düzgün bacaklara sahip olma yolları, sıkı bacaklar için öneriler, bacak sağlığı

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home