Son moda gelin ayakkabıları Zizigo’da!

zizigo292 4226 292 Son moda gelin ayakkabıları Zizigoda!

Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo, seçkin moda markalarına ait şık ve rahat gelin ayakkabı modellerini sunarak en özel günlerinde gelinleri yalnız bırakmıyor. NR. 39′un özel gelin koleksiyonundan dantelli ve çiçekli gelin ayakkabılarına her tarzda ürün www.zizigo.com’da satışa sunuluyor.

Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo sayesinde düğün alışverişleri artık çok daha kolay, rahat ve keyifli! Düğün gününde gelinlerin şıklığının en önemli tamamlayıcısı olan gelin ayakkabıları farklı model ve renkleriyle www.zizigo.com‘da!

Zizigo’da sunulan seçkin markalara ait gelin ayakkabıları arasında NR. 39 markasına ait %100 gelin başlıklı koleksiyona ait şık ürünler, çiçekli ve dantelli modeller, krem ve beyaz renklerinin yanı sıra bu yıl çok moda olan altın ve gümüş ayakkabılar dikkat çekiyor. Zizigo’da 30′un üzerindeki farklı modeldeki gelin ayakkabılarının fiyatları 99 TL ila 379 TL arasında değişiyor.

Kapıdan ücretsiz iade Zizigo’da!
Zizigo satın alınan ürünleri 1-3 günde teslim etmesi, teslimat ve iade sürecinde ücretsiz kargo servisi, iade edilen ürünün ücretsiz olarak kapıdan alınması ve 365 gün iade imkanı gibi özellikleriyle keyifli ve kolay alışveriş sunuyor. Zizigo’dan alınan ürünlerde renk ve numara değişikliği de kolaylıkla yapılabiliyor.

gelin ayakkabilari 2 Son moda gelin ayakkabıları Zizigoda!

mahmure.com.

Son moda gelin ayakkabıları Zizigo’da! Kategoriler: Annelik Son moda gelin ayakkabıları Zizigo’da!  Etiketler: , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home