Stil Danışmanı, Makyaj Stiliniz İçin, Makyaj Malzemeleri, Makyaj Malzemesindeki Ayrıntılar, Makyaj Stiliniz Ve Siz

278663″>
Dolgun Kirpikler
Kirpiklerinize hacim kazandırmak, daha dolgun görünmelerini sağlamak için kullandığınız rimeliniz bittiğinde fırçasını atmayın! Rimel fırçasını sabunlu suyla yıkayıp iyice kuruttuktan sonra kaş ve kirpiklerinizi taramak için kullanabilirsiniz. Kaşlarınızın şeklini sabitlemek için temiz rimel fırçasının üzerine az miktarda saç spreyi sıkıp kaşlarınızı tarayın. Gün boyunca düzgün görünecektir.

Etkileyici Dudaklar
Etkileyici dudaklara sahip olmanın en pratik yollarından biri ruj kullanmaktır. Makyajınızı tamamlamak üzereyken rujunuzun yumuşamış olduğunu fark ederseniz telaşa kapılmayın. Küçük bir kutunun içinde ruju ve bir parça vazelini karıştırın. Ruj fırçası yardımıyla dudaklarınıza sürün. Bu yöntem; rujunuzu tekrar kullanmanızı sağlarken vazelin; dudaklarınızı besler ve çatlamaları önler.


Derin Bakışlar
Bakışlarınızı derinleştirmek, kirpiklerinizi hacimli göstermek için en kolay yöntem kahverengi ya da siyah göz kalemiyle alt kirpiklerinize ince bir hat halinde çizgi çekmektir. Rimel sürdükten sonra gözler kapağınızın içine kalem çekmek etkiyi artıracaktır.


Parlak Dudaklar
Dudaklarınızı dolgun göstermek istiyorsanız; içeriğinde dolgunlaştırıcı madde bulunan dudak parlatıcılarını tercih edebilirsiniz. Parlatıcıyı ilk sürdüğünüz anda dudaklarınızda hafif bir yanma hissedebilirsiniz ancak bu normaldir, bir süre sonra yanma hissi ortadan kalkacak dudaklarınız olduğundan daha dolgun görünecektir.

Stil Danışmanı, Makyaj Stiliniz İçin, Makyaj Malzemeleri, Makyaj Malzemesindeki Ayrıntılar, Makyaj Stiliniz Ve Siz Kategoriler: Manikür Stil Danışmanı, Makyaj Stiliniz İçin, Makyaj Malzemeleri, Makyaj Malzemesindeki Ayrıntılar, Makyaj Stiliniz Ve Siz

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home