suna dumankaya canlandırıcı maske

suna dumankaya canlandırıcı maske

Suna Dumankaya canlandırıcı maske tarifleri verdi. Cilt günlük stres, toz, kir ve yaş etkenlerinden kaynaklı canlılığını yitirip, matlaşabilir. Ancak bu sorunlarım çözümü çok basit. Suna Dumankayanın kolayca ve masrafsızca evde hazırlayabileceğiniz bitkisel maskeleriyle cildin canlılığını kazandırmak sizin elinizde.

Suna Dumankaya karma ciltler için canlandırıcı maske formülleri

cilt canlandırıcı maske

Çilek yapraklarını kullanıyoruz. Yapraklara bir kaç tane kayısı ekleyip blenderden geçirin. Bu karışımı maske olarak cildinize uygulayın ve 20 dakika bekletin. Verilen süre sonuda maskeyi ovarak cildinizden çıkarın. Kısa sürede cildin canlılığını kazandığını göreceksiniz.

1 çay kaşığı balı, aynı miktarda gliserin ve 1 çay bardağı soya unuyla karıştırın. Cildinizi ılık suyla yıkayıp temizleyin. Daha sonrasında bu karıştırdığınız maskeyi cildinize uygulayın. 20 dakika bekletip yine ılık suyla cildinizi temizleyin.

1 adet kıvırcık yaprağı ve 1 avuç maydanozu blenderden geçirip suyunu sıkın. Karışıma 1 yemek kaşığı yoğurt ve 1 çay kaşığı badem yağını ekleyin. Bütün malzemelerin iyice karıştığından emin olun ve karışımı akşam yatmadan önce cildinize uygulayın. Maske yüzünüzde kuruduğu zaman yeniden sürün.15- 20 dakika bekletip maskeyi cildinizden ovarak çıkartın. Bu uygulamadan sonra yüzünüzü sabaha kadar yıkamayın ve öle yatın. Sabah ılık suyla yüzünüzü yıkayın.

Suna Dumankaya’nın verdiği maske tarifleriyle cildinizin nasıl canlandığına inanamayacaksınız. Solgun görünen cilt yaşlı gösterir ve sağlıksız bir görünüme neden olur. Bitkisel maske tarifleriyle cildiniz yeniden canlılığına kavuşacak.

suna dumankaya canlandırıcı maske Kategoriler: Genel suna dumankaya canlandırıcı maske  Etiketler: , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home